درگیری بر سر جهیزیه جان مامور دادگستری را گرفت

Faradeed

ایست قلبی مأمور قانون بر اثر برخورد جسم سخت به قفسه سینه!

درگیری بر سر جهیزیه جان مامور دادگستری را گرفت

مرد و برادرش چندبار با مامور دادگستری درگیر ‏شدند و ضربات محکمی به بدنش وارد کردند و بعد از یکی از همان ضربات مامور ٥٢ ساله روی زمین ‏افتاد و بعد هم با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.
کد خبر: ۶۹۷۸۴
بازدید : ۶۲۲۱
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷
درگیری بر سر جهیزیه جان مامور دادگستری را گرفت
 
مامور میانسال دادگستری به طرز عجیبی به قتل رسید. این مامور ٥٢ ساله در حالی که ‏برای خارج کردن جهیزیه یک زن میانسال در محل حاضر شده بود، به دنبال درگیری و ضرب و ‏شتم به قتل رسید. این مامور به دلیل برخورد جسم سخت به قفسه سینه دچار ایست قلبی شد و ‏دقایقی بعد در بیمارستان جان سپرد.
 
یک مرد ٤٠ ساله همراه برادرش به عنوان متهمان اصلی این ‏پرونده به دستور بازپرس جنایی پایتخت بازداشت شدند. این مرد ٤٠ ساله در واقع همسر همان ‏زنی است که به دنبال حکم طلاق قصد خارج کردن جهیزیه را از خانه سابق داشته است.
 
گزارشات ‏اولیه تیم درمانی نشان از ایست قلبی دارد و آثاری از ضربات محکم بر روی بدن مامور به قتل رسیده ‏هم در معاینات ابتدایی دیده شده است. ‏ حوالی ساعت ٥ بعداز ظهر روز یکشنبه بود که مرگ مشکوک یک مرد میانسال به بازپرس کشیک ‏قتل تهران اعلام شد.
 
براساس اعلام پلیس این مرد که از ماموران دادگستری پایتخت بود، به دنبال ‏درگیری درحین انجام وظیفه با علایم ایست قلبی به بیمارستان منتقل شد، اما با وجود تلاش ‏پزشکان در بیمارستان جان سپرد. در همان تحقیقات ابتدایی مشخص شد این مامور دادگستری ‏همراه با یک مامور کلانتری برای اجرای حکمی به حوالی شهرک ولیعصر تهران رفته بوده که به ‏علت درگیری مجروح و به بیمارستان منتقل می‌شود. اما به دلیل شدت ضربات این مامور در ‏بیمارستان جانش را از دست می‌دهد.
 
‏ خارج کردن جهیزیه خانمی از منزل سابقش باعث بروز درگیری در محل اجرای حکم بوده ‏است. به گفته شاهدان ماجرا این افراد پس از حضور در محل متوجه می‌شوند که همسر این خانم ‏قفل در را عوض کرده. همین می‌شود که آن‌ها با کمک کلیدساز اقدام به باز کردن در خانه می‌‏کنند.
 
اما ظاهرا همسر این خانم از طریق تماس تلفنی یکی از همسایه‌ها متوجه ماجرا شده و به ‏سرعت خودش را به خانه می‌رساند و از همانجا درگیری‌ها آغاز می‌شود. در حالی که همسایه‌ها و ‏شاهدان ماجرا می‌گویند که شوهر سابق این خانم و برادرش با مامور دادگستری چندبار باهم درگیر ‏شدند، اما متهمان بازداشت شده کل ماجرا را انکار می‌کنند. ‏
 
متهمان این پرونده در اظهارات ابتدایی پس از بازداشت با رد هرگونه درگیری با مامور ٥٢ ساله ‏دادگستری به پلیس گفتند: «ما وقتی به نزدیکی خانه رسیدیم، یک مامور پلیس را دیدیم که جلوی ‏در ورودی ساختمان ایستاده است و به ما اجازه ورود به داخل را نمی‌داد.
 
خانه ما طبقه سوم است و ‏ما در کوچه ایستاده بودیم و هیچ درگیری به وجود نیامد.» ‏ در مقابل شاهدان دیگر این ماجرا در اظهاراتشان به پلیس گفته‌اند که هم در مقابل در ورودی ‏اصلی ساختمان و هم در مقابل در ورودی خانه این مرد و برادرش چندبار با مامور دادگستری درگیر ‏شدند و ضربات محکمی به بدنش وارد کردند و بعد از یکی از همان ضربات مامور ٥٢ ساله روی زمین ‏افتاد و بعد هم با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.
 
‏ هرچند هنوز علت دقیق مرگ از سوی پزشکی قانونی اعلام نشده، اما با توجه به شواهد اولیه، ‏بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی تهران دستور بازداشت هر دو متهم این پرونده یعنی همسر ‏سابق و برادرش را صادر کرده و هردوی این افراد درحال حاضر در بازداشت پلیس هستند و تحقیقات ‏در خصوص این پرونده همچنان ادامه دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه