توطئه زنی برای سرقت مسلحانه اموال شوهر

Faradeed

توطئه زنی برای سرقت مسلحانه اموال شوهر

بعد فهمیدم زنم قبلا تصمیم داشت با پسرعمویش ازداوج کند، اما به‌دلیل مخالفت خانواده‌اش از این کار منصرف شد و با من ازدواج کرد. الان هم که این نقشه را کشیده و با هم فرار کرده‌اند.
کد خبر: ۶۹۸۹۷
بازدید : ۱۱۲۹۴
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲
توطئه زنی برای سرقت مسلحانه اموال شوهر
 
مردی که از سوی همسرش و پسرعموی او مورد سوءقصد قرار گرفته و اموالش به سرقت رفته است، با مراجعه به مراجع قضائی درخواست کرد متهمان فراری دستگیر شوند.
 
این مرد ۳۰ ساله چندی پیش به دادسرای ویژه سرقت تهران مراجعه و از همسر خود که با همدستی پسرعمویش نقشه پیچیده‌ای را طراحی کرده بودند تا امولش را سرقت کنند، شکایت کرد و گفت: احتمالا آن دو قصد داشتند او را به قتل برسانند.

این مرد در توضیح ماجرا گفت: من وضع مالی خوبی دارم. روزی که این اتفاق افتاد، در خانه خواب بودم که با صدای رفت‌و‌آمد بالای سرم بیدار شدم و دیدم همسرم بالای سر من است و پسرعمویش هم پشت سر او ایستاده است. وقتی خواب از سرم پرید، دیدم یک کلت کمری دست پسرعموی همسرم است.
 
او سلاح را به زنم داد و گفت: اگر تکان خورد، به او شلیک کن. بعد خودش دست و پای من را با طناب بست. سپس آن‌ها همه طلا‌ها و پول‌ها و جواهراتی را که در خانه داشتم، برداشتند و در ادامه در یک قوطی آب‌میوه قرص بیهوشی ریختند و به‌زور به خوردم دادند.

این مرد در ادامه گفت: تقریبا بعد از ۴۸ ساعت که بیهوش بودم، هوشیاری نسبی خود را به‌دست آوردم و با هر بدبختی‌ای که بود دست و پای خودم را باز کردم. الان هم درخواست رسیدگی به پرونده و دستگیری هر دو نفر آن‌ها را دارم، چون آن دو اموالم را سرقت کرده‌اند و فکر می‌کنم انگیزه‌شان از این کار در نهایت قتل من بود.

این مرد همچنین درباره دلیل همسرش برای همراهی با پسرعموی خود در این سرقت گفت: من دو سال پیش با همسرم آشنا شدم و ازدواج کردیم. بعد فهمیدم زنم قبلا تصمیم داشت با پسرعمویش ازداوج کند، اما به‌دلیل مخالفت خانواده‌اش از این کار منصرف شد و با من ازدواج کرد. الان هم که این نقشه را کشیده و با هم فرار کرده‌اند.

در حال حاضر با توجه به این شکایت تحقیقات درباره دو متهم فراری ادامه دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه