برق، جان پسر ۶ ساله را در عروسی گرفت

برق، جان پسر ۶ ساله را در عروسی گرفت

با تأیید فوت کودک از سوی عوامل اورژانس، موضوع به اطلاع مقام قضائی رسید که مسئولان تالار برای تحقیقات به کلانتری منتقل شدند و پرونده تحت رسیدگی است.
کد خبر: ۷۱۵۵۷
بازدید : ۱۱۳۴۸
۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴
پسربچه‌ای شش‌ساله در مراسم عروسی در باغ تالاری واقع در غرب پایتخت دچار برق‌گرفتگی شد و جان باخت. سرهنگ جلیل موقوفه‌ای، جانشین پلیس پیشگیری پایتخت، گفت: ساعت یک بامداد با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر فوت کودکی در یک باغ تالار، مأموران کلانتری ۱۳۹ مرزداران به محل اعزام شدند.
 
وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد کودکی شش‌ساله که تک‌فرزند خانواده بود همراه والدینش از یکی از استان‌ها برای شرکت در مراسم عروسی دخترعمویش به محل آمده بود و ساعت پایانی مراسم در حالی که پدر و مادرش داخل سالن بودند به اتفاق کودکان دیگر در حال بازی‌کردن در محوطه بود که دقایقی به تنهایی روی پل آهنی رفت که بر عرض آب‌نمای وسط باغ قرار داشت. روی پل با چمن مصنوعی پوشانده شده بود و سیم‌های برقی نیز وجود داشت.

این مقام انتظامی افزود: به نظر می‌رسد قسمتی از سیم اتصالی داشت که پای کودک با آن برخورد کرد و به برق‌گرفتگی او منجر شد که به داخل آب‌نما پرتابش کرد و در همان محل جانش را از دست داد. جانشین پلیس پیشگیری ادامه داد: با تأیید فوت کودک از سوی عوامل اورژانس، موضوع به اطلاع مقام قضائی رسید که مسئولان تالار برای تحقیقات به کلانتری منتقل شدند و پرونده تحت رسیدگی است. وی تأکید کرد: والدین در هر شرایطی مراقبت لازم را از کودکان خود داشته باشند تا شاهد چنین اتفاقات تلخی نباشیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه