جراحی زیبایی لب با مدل‌های عجیب

جراحی زیبایی لب با مدل‌های عجیب

جراحی‌های زیبایی نامتعارف واکنش کاربران را در فضای مجازی برانگیخته است.
کد خبر: ۷۲۰۱۲
بازدید : ۷۲۳۶
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵
جراحی زیبایی لب با مدل‌های عجیب
 
در حال حاضر جراحی‌های زیبایی بسیاری در دنیا صورت می‌گیرد که این جراحی‌ها در بین مردم فراگیر شده و هر روزه گونه‌های متنوع و عجیبی از این جراحی‌ها مد می‌شود و هر یک از این نمونه‌ها نیز طرفداران خاص خود را داشته و در موارد بسیار این جراحی‌ها برای برطرف کردن ایراد چهره نیز نمی‌باشند.

این نمونه جراحی‌ها همچون گوش الاغی، پلک سبک مصری، چشم گربه‌ای، بینی خوکی، فک سگی، پا سیندرلایی و عمل‌های جراحی لب به شکل زیگزاگی، شتری، شاخ بوفالو و لاک‌پشتی از نمونه‌های در حال فراگیر می‌باشند که غالبا این "مد حیوانی" مخالفانی نیز دارد.

کاربران عنوان می‌کنند انسان‌ها عروسک نیستند که جزییات صورت آن‌ها اندازه‌گیری شده و دقیق باشد بلکه اجزای صورت شخص او را زیباتر می‌کند نه انجام عمل‌های زیبایی پی در پی، که گا‌ها حتی به زیبایی چهره آن‌ها نیز نمی‌افزاید.

جمعی از کاربران بر این نظرند که این نمونه از جراحی لب به دلیل مکمل نبودن لب‌ها هیچ زیبایی ندارد، آن‌ها عقیده دارند بسیاری برای جلب توجه و به دلیل فقر فرهنگی به سراغ چنین جراحی‌هایی می‌روند و حقارت را در افرادی که دست به این سبک از عمل‌های زیبایی می‌زنند، می‌توان دید. اما تعدادی از کاربران این نمونه از جراحی زیبایی لب را می‌پسندند و آن را سلیقه‌ی متفاوت افراد عنوان می‌کنند.
 
منبع: اسپوتنیک
برچسب ها: جراحی زیبایی لب
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه