تجربه رزرو ویلا و اقامتگاه با استارت آپ مکانچی 

تجربه رزرو ویلا و اقامتگاه با استارت آپ مکانچی 

سایت مکانچی سازوکاری را در مسیر رزرو آنلاین اقامتگاه روی سایت در نظر گرفته تا همه کاربران، چه میزبان و چه مهمان بتوانند با خیال راحت در زمینه اجاره ویلا و اقامتگاه فعالیت کنند و با اعتمادسازی در این نوع فضای کسب و کار اینترنتی جایگاه مناسبی داشته باشند. 
کد خبر: ۷۳۷۹۹
بازدید : ۸۸۷۷
۰۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱

رزرو ویلا و اقامتگاه از سال‌ها قبل به صورت تلفنی و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی انجام می‌شده که البته تعداد زیادی از آنها به تجربه‌های ناموفق در زمینه اجاره ویلا، اجاره آپارتمان و اجاره سوئیت و اتاق در شهر مقصد تبدیل شده‌اند. با شروع استارت آپ مکانچی، زمان تجربه‌های ناموفق رزرو اقامتگاه به پایان رسیده و دیگر با خیال راحت می‌توان رزرو ویلا یا آپارتمان در شهر مقصد را با چند کلیک و به راحتی از روی سایت makanchi.com انجام داد. کافی است به مراجعه به سایت، شهر یا استان موردنظر را جستجو کرد تا بهترین گزینه ها برای رزرو آنلاین اقامتگاه براساس قیمت و خدمات به صورت فهرست نمایش داده شوند.

ممکن است کسانی که قبلا در این زمینه تجربه ناموفق از رزرو آنلاین اقامتگاه از سایت‌ها یا اشخاص دیگر داشته‌اند، تصمیم‌گرفتن درباره انتخاب ویلا و رزرو آنلاین از روی سایت و به صورت مجازی مشکل باشد؛ اینجاست که باید یادآوری کرد با مکانچی جای هیچ نگرانی‌ای نیست؛ سایت مکانچی سازوکاری را در مسیر رزرو آنلاین اقامتگاه روی سایت در نظر گرفته تا همه کاربران، چه میزبان و چه مهمان بتوانند با خیال راحت در زمینه اجاره ویلا و اقامتگاه فعالیت کنند و با اعتمادسازی در این نوع فضای کسب و کار اینترنتی جایگاه مناسبی داشته باشند.  

تنوع اقامتگاه‌های ثبت شده روی سایت این فرصت را می‌دهد تا ضمن آشنایی با اقامتگاه‌هایی از نوع بومگردی، خانه روستایی و حتی کلبه جنگلی فرصت لازم برای اطلاع از جزئیات هر مورد برای هرکاربری به صورت رایگان فراهم باشد تا همه بتوانند با توجه به شرایط سفر، امکان انتخاب هیجان‌انگیزتری داشته باشند.

اولین و مهمترین موضوعی که در سایت مکانچی می‌توان به آن اعتماد کرد؛ داشتن مجوز‌های لازم برای فعالیت است که این سایت آن‌ها را به دست آورده و تنها با چند کلیک و پس از تایید میزبان به راحتی می‌توان برای تاریخ موردنظر و با پرداخت مبلغ اجاره، اقامتگاه را رزرو کرد.  
 

تجربه رزرو ویلا و اقامتگاه با استارت آپ مکانچی 

 

چند دلیل برای رزرو آنلاین ویلا از روی سایت مکانچی  

روی سایت مکانچی، نظرات میهمانان قبلی هر اقامتگاه در دسترس است بنابراین با اطلاع از نظرات کسانی که از روی سایت مکانچی، ویلا یا اقامتگاه رزرو کرده‌اند و اقامتشان به پایان رسیده، امکان انتخاب آسان‌تر میان گزینه‌های پیشنهادی سایت وجود دارد.  

عکس ویلا‌های ثبت شده روی سایت، عکس‌های واقعی از اقامتگاه هستند که توسط میزبانان تهیه و روی سایت ثبت شده‌اند؛ بنابراین میزبانان سایت مکانچی متعهد هستند که همان ویلا را به میهمان تحویل دهند؛ در غیر این صورت مکانچی به عنوان مجری سیستم رزرو آنلاین اقامتگاه‌های غیرهتلی تضمین می‌کند تا طبق قوانین سایت (که در قسمت قوانین برای همگان در دسترس است) با میزبان برخورد شود.  

رزرو امن از دغدغه‌های کسانی است که از سیستم آنلاین استفاده می‌کنند. سازوکار مکانچی طوری طراحی شده که بعد از پرداخت میهمان، رزرو به صورت قطعی به نام واریزکننده وجه ثبت می‌شود. پرداخت وجه هم روی سایت مکانچی از درگاه امن بانکی انجام می‌شود.  

کسانی که اهل گشت و گذار در شبکه‌های اجتماعی هستند، به راحتی می‌توانند با دنبال کردن صفحات مکانچی در شبکه‌های اجتماعی، از خبر‌های جذاب و اقامتگاه‌های مهیج، مطلع شوند.  

بعد از پرداخت وجه، بازگشت وجه طبق تعهدات مشخص شده روی سایت مکانچی انجام می‌شود.  

تیم پشتیبانی در طول اقامت، کاربران را همراهی می‌کنند تا در صورت بروز مشکل، امکان رسیدگی وجود داشته باشند.   

برای انتخاب اقامتگاه روی سایت مکانچی یا مشاوره و راهنمایی می‌توان با کارشناسان مشاوره که تجربه‌های شخصی‌شان را در اختیار کاربران می‌گذارند، تماس گرفت و اقامتگاه مناسب را انتخاب کرد.  

 

تجربه رزرو ویلا و اقامتگاه با استارت آپ مکانچی 

 

افزایش درآمد با اجاره ویلا یا خانه روی سایت مکانچی 

صاحبان اقامتگاه و ویلا می‌توانند به راحتی و با ثبت اطلاعات و طی مراحل، اقامتگاهشان را برای رزرو آنلاین روی سایت مکانچی ثبت کنند و از این طریق با توجه به بیشتر دیده شدن و معرفی در شبکه‌های اجتماعی، امکان آشنایی مسافران با ویلا و بالا رفتن احتمال انتخاب برای اجاره فراهم شود. این امر با وارد شدن به سایت و پر کردن فرم «میزبان شوید» به راحتی امکانپذیر است. 

افرادی هم که صاحب اقامتگاه هستند و برای اولین بار می‌خواهند از سرمایه‌شان کسب درآمد کنند، کافی است تا با سایت تماس بگیرند و با مشاوره کارشناسان برای ثبت ویلا یا اقامتگاه اقدام کنند. 

 

تجربه رزرو ویلا و اقامتگاه با استارت آپ مکانچی 

برچسب ها: رزرو ویلا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین