نامه‌هایی به قلم پرنسس دیانا

نامه‌هایی به قلم پرنسس دیانا

پرنسس سپس اظهار می‌دارد که «پسران» (در اشاره به شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری که در آن زمان به ترتیب ۸ و ۶ سال داشتند) «برای آمدن کریسمس هیجان دارند.»
کد خبر: ۷۴۵۸۸
بازدید : ۵۴۷۷
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۶
نامه‌ای به قلم پرنسس دیانا نشان می‌دهد که دوک‌های ساسکس و کمبریج، چقدر در کودکی برای تعطیلات کریسمس هیجان داشتند. این نامه که برای فروش به مزایده گذاشته شده است، مورخ ۵ دسامبر ۱۹۹۰ است و خطاب به خانمی به نام ایوی وودوارد نوشته شده است.

خانم وودوارد که پسرش بعد از تصادف با موتورسیکلت در کما بود، توسط پرنسس دیانا تسلی داده می‌شود. پسر وی، دین، توانست ماه دسامبر همان سال به خانه بازگردد.

پرنسس دیانا در نامه نوشته است: «ایوی عزیزم، با نزدیک شدن به کریسمس خیلی درباره تو فکر می‌کنم و می‌خواستم ببینم زندگی بر تو چگونه می‌گذرد.»

پرنسس سپس اظهار می‌دارد که «پسران» (در اشاره به شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری که در آن زمان به ترتیب ۸ و ۶ سال داشتند) «برای آمدن کریسمس هیجان دارند.»

او می‌افزاید که پسرانش «خانه را زیر و رو کردند تا هر جعبه‌ای که ممکن است (هدیه‌ای) برای آن‌ها باشد، بیابند.»

پرنسس دیانا که هنگام نوشتن نامه ۲۹ سال داشته است، می‌نویسد که او و خانم وودوارد «ارتباط منحصر به فردی» با هم دارند که وی آن را «ارزش» می‌نهد.

نامه که روی کاغذ سربرگ‌دار کاخ کنزینگتون نوشته شده است، معادل ۲ تا ۳ هزار پوند توسط لاورنس آکشنیرز (Lawrences Auctioneers) در شهر بلچینگلی در سورری، به مزایده گذاشته شده است.

این نامه در کنار نامه‌ای دیگر به قلم شاهدخت دیانا به مزایده گذاشته شده است که تشکری است از سرگرد رونالد لوییس، محافظ شخصی وی و شاهزاده چارلز که در سفری به لاگوس در نیجریه در ماه مارس ۱۹۹۰ ایشان را همراهی کرد.

در این نامه که آن نیز معادل ۲ تا ۳ هزار پوند تخمین زده شده است، آمده است: «می‌دانم که تحت آن گرمای شدید و شرایط معمولا طاقت‌فرسا، جابه‌جایی ما و ساک‌ها‌مان برای شما کابوس بود! تشکر از شما، از طرف همسر رئیس.»

هر دو نامه توسط کلکسیون‌داری شخصی در روز ۳ دسامبر فروخته خواهند شد.

منبع: ایندیپندنت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین