افزایش درخواست انگلیسی‌ها برای مهاجرت به کانادا

افزایش درخواست انگلیسی‌ها برای مهاجرت به کانادا

پرطرفدارترین مقصدی که کاربران وب در بریتانیا جستجو کرده‌اند، کشور کانادا بوده؛ اگرچه جستجوی نام کشور‌های استرالیا، فرانسه و ایرلند نیز در ترافیک اینترنتی تا حد زیادی افزایش یافت.
کد خبر: ۷۴۹۵۹
بازدید : ۴۹۴۲
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶
افزایش جستجوی «مهاجرت به کانادا» بعد از پیروزی جانسون
 
طبق آمار منتشر شده توسط گوگل، به دنبال برنده شدن حزب محافظه‌کار در انتخابات سراسری بریتانیا، جستجوی عبارت «مهاجرت به کانادا» ۴۹ برابر افزایش یافته است.

به نظر می‌رسد افرادی که از چشم‌انداز حکومت حزب محافظه‌کار در پنج سال آینده ناراضی هستند، به محض انتشار نتایج نظرسنجی بعد از انتخابات در عصر روز پنجشنبه، جستجو برای یافتن کشور‌های جایگزین را آغاز کرده‌اند.

پرطرفدارترین مقصدی که کاربران وب در بریتانیا جستجو کرده‌اند، کشور کانادا بوده؛ اگرچه جستجوی نام کشور‌های استرالیا، فرانسه و ایرلند نیز در ترافیک اینترنتی تا حد زیادی افزایش یافت.

درست هشت دقیقه بعد از پایان نظرسنجی، جستجو برای یافتن کشور جایگزین برای زندگی افزایش یافت و اوج آن در ساعت ۸.۱۶ دقیقه صبح روز جمعه بود، یعنی زمانی که پیروزی قطعی جانسون رسما تأیید شد.

در سال ۲۰۱۶ که دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برنده شد و همین‌طور پس از همه‌پرسی بریتانیا برای ماندن یا خروج از اتحادیه اروپا در همان سال، روند جستجوی مشابهی ایجاد شد.

اولین بار سایت OLBG، که روند جستجوی داده‌های نظرسنجی و کارزار انتخاباتی را پیگیری می‌کند، متوجه افزایش جستجوی آنلاین در مورد مهاجرت به کانادا شد.

ریچارد موفات، مدیر اجرایی OLBG، گفت: ما پس از اعلام نتایج همه‌پرسی ماندن در اتحادیه اروپا، عباراتی مشابه این را ردگیری کردیم. اما از زمانی که ردگیری این عبارات را شروع کرده‌ایم، مورد اخیر عمده‌ترین آن‌ها بوده است.
 
معمولا میزان جستجوی عبارت مهاجرت به کانادا، حدود ۱۷۰۰ مورد در ماه، یا ۵۵ مورد در روز است. با افزایش تقاضا، جستجو برای این عبارت ممکن است به ۸۳۳۰۰ مورد در ماه یا ۲۷۳۸ مورد در روز افزایش یابد.

پس از اعلام نتایج انتخابات، صد‌ها نفر همچنین در شبکه‌های اجتماعی اعلام کردند که قصد دارند از این کشور بروند؛ اگرچه بسیاری دیگر با وجود نارضایتی از نتایج، گفته‌اند که خواهند ماند و برای بهتر کردن اوضاع تلاش خواهند کرد.

هر شخصی که قصد ترک بریتانیا را دارد باید به دفاتر مربوطه دولت، نظیر HMRC، اطلاع دهد تا بتواند به خارج مهاجرت کند.

سن کسانی که امیدوارند به کانادا مهاجرت کنند، باید حداقل ۱۸ سال باشد و شرایط پذیرش تعیین‌شده توسط دولت کانادا را داشته باشند. افراد می‌توانند از طریق ویزای کارگر ماهر، حمایت مالی توسط اعضای خانواده، یا دریافت ویزای استارت‌آپ با ایجاد کسب و کار در کانادا به این کشور مهاجرت کنند.
 
منبع: ایندیپندنت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین