فیلم‌های بخش سودای سیمرغ در جشنواره فجر

فیلم‌های بخش سودای سیمرغ در جشنواره فجر

اسامی فیلم‌های راه یافته به بخش سودای سیمرغ (مسابقه سینمای ایران) سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر بلافاصله پس از پایان جلسه هیأت انتخاب این دوره جشنواره، توسط «ابراهیم داروغه‌زاده» دبیر جشنواره اعلام شد.
کد خبر: ۷۵۸۶۴
بازدید : ۲۱۵
۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۷
اعلام اسامی فیلم‌های اصلی جشنواره فجر
 
اسامی فیلم‌های راه یافته به بخش سودای سیمرغ (مسابقه سینمای ایران) سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر بلافاصله پس از پایان جلسه هیأت انتخاب این دوره جشنواره، توسط «ابراهیم داروغه‌زاده» دبیر جشنواره اعلام شد.

۲۲ فیلم زیر توسط هیأت انتخاب سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر متشکل از: محمد احسانی، محمود اربابی، همایون اسعدیان، یلدا جبلی، رضا درستکار، سید محمود رضوی و حسین کرمی برای رقابت در بخش سودای سیمرغ (مسابقه سینمای ایران) این دوره جشنواره انتخاب شده‌اند:

۱- آبادان یازده ۶۰، کارگردان: مهرداد خوشبخت، تهیه‌کننده: حسن کلامی

۲- آتابای، کارگردان: نیکی کریمی، تهیه‌کننده:نیکی کریمی

۳- آن شب، کارگردان: کوروش آهاری، تهیه‌کننده: محمد درمنش

۴- ابر بارانش گرفته، کارگردان: مجید برزگر، تهیه‌کننده: مجید برزگر

۵- پوست، کارگردان: بهمن ارک، بهرام ارک، تهیه‌کننده: محمدرضا مصباح

۶- تومان، کارگردان: مرتضی فرشباف، تهیه‌کننده: سعید سعدی

۷- خروج، کارگردان: ابراهیم حاتمی‌کیا، تهیه‌کننده: حبیب‌اله والی‌نژاد

۸- خوب، بد، جلف ۲: ارتش سری، کارگردان: پیمان قاسم‌خانی، تهیه‌کننده: محسن چگینی

۹- خورشید، کارگردان: مجید مجیدی، تهیه‌کننده: امیر بنان، مجید مجیدی

۱۰- خون شد، کارگردان: مسعود کیمیایی، تهیه‌کننده: جواد نوروزبیگی

۱۱- درخت گردو، کارگردان: محمدحسین مهدویان، تهیه‌کننده: سیدمصطفی احمدی

۱۲- دوزیست، کارگردان: برزو نیک‌نژاد، تهیه‌کننده: سعید خانی

۱۳- روز بلوا، کارگردان: بهروز شعیبی، تهیه‌کننده: محمدرضا تخت‌کشیان

۱۴- روز صفر، کارگردان: سعید ملکان، تهیه‌کننده: سعید ملکان

۱۵- سه کام حبس، کارگردان: سامان سالور، تهیه‌کننده: ساسان سالور

۱۶- سینما شهر قصه، کارگردان: کیوان علی‌محمدی، تهیه‌کننده: کیوان علی‌محمدی

۱۷- شنای پروانه، کارگردان: محمد کارت، تهیه‌کننده: رسول صدرعاملی

۱۸- عامه پسند، کارگردان:سهیل بیرقی، تهیه‌کننده: سهیل بیرقی

۱۹- قصیده گاو سفید، کارگردان: بهتاش صناعی‌ها، تهیه‌کننده: سیدغلامرضا موسوی

۲۰- مردن در آب مطهر، کارگردان: نوید محمودی، تهیه‌کننده: جمشید محمودی

۲۱- مغز استخوان، کارگردان: حمیدرضا قربانی، تهیه‌کننده: حسین پورمحمدی

۲۲- من می‌ترسم، کارگردان: بهنام بهزادی، تهیه‌کننده: بهنام بهزادی

فیلم‌های رزرو به ترتیب اولویت:

۱- پسرکشی (محمدهادی کریمی)

۲-زنبور کارگر (افشین صادقی)

۳-بی صدا حلزون (بهرنگ دزفولی زاده)

۴-عروسی مردم (مجید توکلی)

۵-عنکبوت (ابراهیم ایرج زاد)
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه