bato-adv

رزرو هتل تهران در جوار پیست های اسکی هیجان انگیز جهان 

رزرو هتل تهران در شمال شهر با مجاورت دامنه کوه البرز امکان پذیر است. این کوه از پاییز تا بهار میزبان اسکی بازان در استراحتگاه های اسکی در نزدیکی تهران است. 
کد خبر: ۷۶۶۱۰
بازدید : ۱۲۶۵
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵

رزرو هتل تهران در تمام ماههای سال برای انجام کارهای اداری رونق خوبی دارد و به دلیل موقعیت سیاسی این شهر هتل ها تهران از ضعیف ترین نوع با حداقل امکانات و لاکچری ترین ها با برترین امکانات در این شهر در دسترس هستند. تهران موقعیت جغرافیایی خاصی دارد. بنابراین رسیدن به استراحتگاههای اسکی با کمتر از 2 ساعت رانندگی به شمال تهران بسیار شگفت آور است ، در حالی که با رانندگی 3 ساعته به سمت جنوب می توانید از منظره خارق العاده کویر و رزرو هتل تهران نزدیک به رمل ها شنی لذت ببرید.

رزرو هتل تهران در شمال شهر با مجاورت دامنه کوه البرز امکان پذیر است. این کوه از پاییز تا بهار میزبان اسکی بازان در استراحتگاه های اسکی در نزدیکی تهران است.  زمستان درست در گوشه و کنار تهران همیشگی است و بهتر است تهران را به عنوان یکی از مقصد های زمستانی خود در نظر بگیرید زیرا دارای استراحتگاه های بین المللی اسکی قابل توجه در نزدیکی شهر است. اگر برای تفریح ​​با دوستان به مکانی دورافتاده ، اطراف کوهستان احتیاج دارید ، در اینجا شش استراحتگاه اسکی برتر در اطراف تهران پیدا خواهید کرد تا یک تعطیلات زمستانی را در آنجا با شادی و لذت ببرید.

رزرو هتل تهران در جوار پیست اسکی بین المللی دیزین، پیست اسکی بین المللی شمشک، پیست اسکی بین المللی توچال، پیست اسکی بین المللی دربندسر، پیست اسکی آبعلی، پیست اسکی خور علاوه بر اینکه اقامتی است در فضایی زمستانی و سرد با انرژی مثبت خارق العاده تجربه ای است برای آموزش صحح اسکی، تله کابین و کوهنوردی و برف بازی! 

 

رزرو هتل تهران در جوار پیست های اسکی هیجان انگیز جهان 

 

رزرو هتل مشهد در جوار رودخانه و دره 

رزرو هتل مشهد اغلب در نزدیکی حرم امام رضا و گاهی در خیابان هایی دورتر اما در مرکز شهر مرسوم است  تا دسترسی مناسبی به جاذبه های تجاری و تاریخی و مذهبی داشته باشند. اما شاید مایل باشید در مناطق ییلاقی با رستوران های رودخانه ای با فضایی جنگلی اقامت داشته باشید. در زمستان از انبوه برف لذت ببرید و یا در تابستان از سایه درختان با میوه های تازه، صدای آب رودخانه و پرندگان حال بهتری داشته باشید. بنابراین توصیه می کنم بجای رزرو هتل های مشهد، خانه های بومگردی و  مردم محلی را کرایه کنید. خانه های روستایی یا ویلاهایی کوچک و باغ در مناطقی همچون زشک، عنبران، ابرده، کنگ، اخلمد، و روستاهای کلات. 

رزرو هتل مشهد در منطقه طرقبه ممکن است. هتل سحاب و هتل پارک حیات از جمله دو هتل ییلاقی با کیفیت با همجواری نسبت به خطوط حمل و نقل شهر می باشند که با فاصله کمی از رودخانه و دره های سرسبز قرار دارند. همچنین هتل سحاب اندکی پاده رو با بام طرقبه فاصله دارد. با اقامت در خانه های روستای و ویلاهای زشک می توان از حضور در رستوران های سرسبز بهره مند شد و طعم غذاهایی همچون شیشلک مشهدی را تجربه کرد. علاوه بر این چای آتشی، انواع کباب و غذای سنتی را در این منطقه به راحتی می توانید بیابید.

به آبشارها مراجعه کنید، از پیاده روی در هوای پاک در دل دره ای سر سبز لذت ببرید و از سایه بکر درختان برای محافظت از شما در برابر گ رمای داغ تابستان خرسند باشید. رزرو هتل مشهد یا بهتر بگوییم خانه بومگردی کنگ یکی از گزینه های جذاب تابستانه است. این روستا 1000 ساله است و معماری آن در تابستان عالی است. در دل تابش سوزان آفتاب می توانید در دالان های این روستای سنگی قدم بزنید و خنکای نسیم را حس کنید. در باغ های سرسبز و پروررش ماهی و زنبور عسل قدم بزنید و از این آرامش بکر  لذت ببرید.

 

رزرو هتل تهران در جوار پیست های اسکی هیجان انگیز جهان 

 

رزرو هتل اصفهان در جوار کویر

رزرو هتل اصفهان در کنار بازدید از دورهمی های شبانه و شاد در بیابان و شن بازی در رمل های بیابانی، عکاسی در کنار آُسمان پر ستاره کویر از جمله فعالیت هایی است که تا آخرین لحظات زندگی با شما همراه می ماند. هرچند در جوار بیابان های اصفهان نمی توان هتل های پنج ستاره و لاکچری را انتظار داشت اما به هر حال اقامت در خانه های بومگرد یا کاروانسراهای تاریخی تجربه ای بی نظیر است. کاروانسرایی همچون عباسی کوه پا در جاده نایین به اصفهان ، یا کاروانسرای مادرشاه، کاروانسرای مقصود عطار از جمله مکان های دوست داشتنی برای گشت و گذار نزدیک به کورر هستند. 

رزرو هتل اصفهان اغلب در نزدیکی خیابان چهارباغ رونق دارد اما اگر بارها به این شهر سفر کرده اید و به دنبال سفری با تنوع و به همراه هیجان هستید بهتر است ریسک پذیر باشید و اینبار کمی سخت را به جان خریده و با مارها و عقرب ها و حیوانات وحشی کوهستان و کویر مواجه شوید. در کاروانسراهای تاریخی اقامت کنید. البته نگران نباشید کاروانسرای عباسی کوه پا و چند کاروانسرای دیگر در قالب یک هتل مجلل در حال فعالیت هستند پس مشکلی برای اینگونه اقامت وجود ندارد. به هرحال بهتر است علاوه بر این در چادرها و کپرهای بیابانی شبی را بگذرانید. 

 

رزرو هتل تهران در جوار پیست های اسکی هیجان انگیز جهان 

 

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv