بهترین ماشین لباس شویی‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ را بشناسید

بهترین ماشین لباس شویی‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ را بشناسید

بهترین ماشین لباس شویی‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰؛ هر ساله انواع مدل‌های لباسشویی به بازار معرفی می‌شوند و این سوال مطرح می‌شود که از میان لشکر عظیم لباسشویی‌ها کدام یک به عنوان بهترین ماشین لباسشویی مطرح می‌شود و معیار برتری آن‌ها چیست؟ بهترین ماشین‌های لباسشویی چه ویژگی‌هایی دارند؟ و از چه امکاناتی برخوردار هستند؟ در این مطلب سایت به معرفی ۶ ماشین لباسشویی برتر در بازار می‌پردازیم و از خصوصیات برجسته‌ی آن‌ها برای کاربران محترم شرح خواهیم داد.
کد خبر: ۸۱۳۱۵
بازدید : ۴۸۸۰
۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹
بهترین ماشین لباس شویی‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ را بشناسید
 
فرادید| هر ساله انواع مدل‌های لباسشویی به بازار معرفی می‌شوند و این سوال مطرح می‌شود که از میان لشکر عظیم لباسشویی‌ها کدام یک به عنوان بهترین ماشین لباسشویی مطرح می‌شود و معیار برتری آن‌ها چیست؟ بهترین ماشین‌های لباسشویی چه ویژگی‌هایی دارند؟ و از چه امکاناتی برخوردار هستند؟ در این مطلب به معرفی ۶ ماشین لباسشویی برتر در بازار می‌پردازیم و از خصوصیات برجسته‌ی آن‌ها برای کاربران محترم شرح خواهیم داد.
 

۱- ماشین لباسشویی ال جی FH۲J۳QDNP۰

برای معرفی اولیه ۶ ماشین لباسشویی برتر با با لباسشویی ال جی FH۲J۳QDNP۰ آغاز می‌کنیم. این سری از لباسشویی با داشتن قابلیت‌ها و ویژگی‌های عالی خود محبوبیت زیادی پیدا کرده است. لباسشویی ال جی FH۲J۳QDNP۰ با داشتن موتور Iinverter Direct Drive توانسته عملکرد و کارایی خود را بهبود ببخشد. سرعت آن به ۱۲۰۰ دور در دقیقه می‌رسد.

گاهی اوقات مشکلات و عیب‌هایی در طول فرآیند شستشو ایجاد می‌شود که شما نمی‌دانید این عیب و نقص از کجا صورت گرفته است. سیستم عیب یاب هوشمند Smart Diagnosis لباسشویی ال جی با به کارگیری این دستیار حرفه ایی به کمک کاربران خود آمده است تا بتوانند مشکلات و عیب‌های چرخه شستن را رفع نمایند. در قسمت پایین به برخی از امکانات این مدل اشاره شده است.

امکانات ویژه

- ۶ حرکت حرفه‌ای شستشو
- صفحه نمایش لمسی
- برچسب انرژی +++A
- ظرفیت لباسشویی ۷ کیلو
 
بهترین ماشین لباس شویی‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ را بشناسید

۲-ماشین لباسشویی سامسونگ WW۹۰K۵۲۱۳WW

دومین محصول محبوب بازار که قصد داریم در این بخش از مطلب ۶ ماشین لباسشویی برتر به بررسی آن بپردازیم، لباسشویی سامسونگ WW۹۰K۵۲۱۳WW است. این مدل از لباسشویی به دلیل داشتن موتور اینورتر دیجیتال و با سرعت چرخش دیگ ۱۲۰۰ دور در دقیقه در فرآیند شستن لباس و تمییز نمودن آن کارایی خوبی را از خود نشان می‌دهد. ظرفیت این لباسشویی ۹ کیلو گرم است، اما جالب اینجاست که به لطف قابلیت اد واش (Add wash) می‌توانید لباس‌هایی که وقت نکرده اید یا فراموش نموده اید به راحتی اضافه نمایید. ممکن است بپرسید این کار چگونه صورت می‌گیرد؟ خب کاره ساده ایه! صفحه نمایش لباسشویی سامسونگ LED است و کافیه به منوی مربوطه بروید و فرآیند را انجام دهید.

مطلب پیشنهادی» موتور EcoSilence Drive چیست و چه مزیت‌هایی دارد؟
اما لباسشویی سامسونگ WW۹۰K۵۲۱۳WW با داشتن فناوری Bubble Soak خدمت بزرگی به کاربران خود کرده است. گاهی اوقات دیده اید که لباس‌های شسته شده لکه‌هایی را با خود دارند، اما شما با داشتن لباسشویی سامسونگ نباید نگران این مورد باشید، زیرا با استفاده از این فناوری باعث می‌شود لباس کملا پاک و تمییز گردد.

امکانات ویژه
- سیستم عیب یاب هوشمند
- قفل کودک
- برنامه شروع با تاخیر
- فناوری Eco Bubble
 

۳-ماشین لباسشویی بوش WAW۳۲۵۴۱،

و، اما بلاخره نوبت به معرفی یکی از مهم‌ترین و پرفروشترین محصولات لباسشویی رسیده است. لباسشویی بوش WAW۳۲۵۴۱ با داشتن خصوصیات و امکانات عالی گوی سبقت را از سایر رقبا ربوده است. موتور Eco Silence Drive این لباسشویی با ۱۶۰۰ دور در دقیقه، ظرفیت ۸ کیلوگرم و همچنین صدای پایین از توانمندی‌های این لباسشویی است.

این لباسشویی توانایی از بین بردن لکه‌های مختلف از جمله چربی، خون و آشامیدنی‌ها را دارد. قابلیت VarioTrommel لباسشویی بوش WAW۳۲۵۴۱ کمک شایانی به افرادی کرده که حساس به ماندگاری کیفیت لباس هستند، زیرا با داشتن این قابلیت شما می‌توانید لباس‌های نازک خود را بدون از دست دادن کیفیتشان تمییز و پاک نگه دارید. در قسمت زیر به امکاناتی از این مدل اشاره می‌شود.

امکانات ویژه

- قابلیت اضافه کردن مجدد لباس
- برنامه Home Connect
- صفحه نمایش لمسی
- برنامه SpeedPerfect
بهترین ماشین لباس شویی‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ را بشناسید

۴-ماشین لباسشویی ال جی F۴V۵VYP۲T

از دیگر مدل‌های عالی لباسشویی ال جی، F۴V۵VYP۲T است. این سری از مدل لباسشویی‌ها دارای کمپرسور Direct Drive Motor هستند. با وجود سرعت حرکت موتور ۱۴۰۰ دور در دقیقه صدای بسیار کمی دارند. از خصوصیات بارز این محصول ۶ حرکت حرفه‌ایی شستشو از جمله فیلتراسیون، پیچاندن، آبکشی، تاباندن، غلتاندن و خیساندن است که قدرت و توانایی خارق العاده ایی در تمییز کردن لباس‌ها به لباسشویی داده است. لباسشویی ال جی F۴V۵VYP۲T مجهز به هوش مصنوعی است که از لباس‌های شما مراقبت می‌کند. با این توضیح که این فناوری با بیشترین دقت ممکن در چرخه شستشو از کاهش کیفیت لباس جلوگیری به عمل می‌آورد. برخی از افراد به ترکیب مواد شوینده در فرآیند شستشو حساسیت دارند. استفاده از فناوری Steam یا شستشو با بخار آب این مشکل را حل کرده است. به نحوی که با از بین بردن تمام لکه‌ها و جرم‌ها لباس‌هایی تازه را از لباسشویی ال جی F۴V۵VYP۲T تحویل بگیرید.

شما می‌توانید با استفاده از برنامه SmartThinQ بر عملکرد چرخه شستشو مسلط باشید. فناوری SmartThinQ یکی از حرفه‌ای‌ترین و هوشمندانه‌ترین برنامه‌هایی است که این لباسشویی به آن مجهز می‌باشد. از مواردی دیگر که این لباسشویی را جزو ۶ ماشین لباسشویی برتر قرارداده می‌توان اشاره داشته به:

امکانات ویژه

- قابلیت اتصال به Wifi
- برنامه شستشو مختلف
- شستشوی سریع
- سیستم عیب یاب هوشمند
- حرکت موتور ۱۴۰۰ دور در دقیقه

 

۵-ماشین لباسشویی سامسونگ W۸۰،

این سری از لباسشویی سامسونگ با طراحی زیبا و وزن مناسب و همچنین ظرفیت ۸ کیلویی از محصولات پرفروش بازار است. موتور اینورتر دیجیتال با سرعت دوران ۱۴۰۰ دور در دقیقه و میزان نویز صدای ۷۹ از جمله توانمندی‌ها این محصول می‌باشند. در این نوع از مدل لباسشویی‌ها به لطف تکنولوژی Smart Check می‌توانید هر گونه اخطار یا نقصی را رفع و رجوع نمایید. در طراحی لباسشویی سامسونگ W۸۰ برای مراقبت از لباس‌های نرم و حساس درام الماسی پیش بینی شده است. درام یا دیگ الماسی به نحوی عمل می‌کند که لباس‌ها در معرض آسیب پذیری قرار نگیرند و کیفیت خود را همچنان حفظ نمایند.

از مواردی دیگر که این لباسشویی را جزو ماشین لباسشویی های برتر قرار داده می‌توان به ویژگی‌های زیر اشاره کرد.

امکانات ویژه

- تکنولوژی حباب ساز Eco Bubble
- برنامه حذف لکه با Bubble Soak
- ذخیره سازی آخرین تنظیمات اعمال شده
- دیگ الماسی
بهترین ماشین لباس شویی‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ را بشناسید

۶- ماشین لباسشویی بوش WAW۳۲۴DE

لباسشویی بوش WAW۳۲۴DE با موتور Eco Silence Drive و سرعت ۱۶۰۰ دور در دقیقه و طراحی زیبا از بهترین مدل‌های لباسشویی در حال حاضر به حساب می‌آید. ظرفیت این لباسشویی ۸ کیلو گرم است. گاهی اوقات ممکن است در حین فرآیند شستن با نشتی آب مواجه شوید. در این مدل از لباسشویی با استفاده از قابلیت AquaStop برای این معضل راه چاره پیش بینی شده است. این سیستم با کارایی ویژه خود در برابر نشت آب صد در صد محافظت می‌کند.

مطلب پیشنهادی» بهترین ماشین لباسشویی بوش BOSCH
امروزه آب نقش حیاتی در زندگی ما ایفا می‌کند به طوری که باید از مصرف بی رویه آن جلوگیری کرد. مخصوصا زمانی که از دستگاه‌ها و وسایلی استفاده کرد که بدون وجود آب عملا کارایی ندارند. با توجه به این نکته مهم در طراحی لباسشویی بوش WAW۳۲۴DE از قابلیت خاصی به نام ActiveWater Plus استفاده به عمل آمده است. این سیستم مجهز به سنسور‌های هوشمند است که مقدار آب و حجم کثیفی را تشخیص می‌دهد. از مواردی دیگر که این لباسشویی را جزو ۶ ماشین لباسشویی برتر قرار داده می‌توان به ویژگی‌های زیر اشاره کرد.

امکانات ویژه

- شستشوی‌های ظریف با VarioTrommel
- برنامه VarioPerfect
- روشنایی داخلی
- قابلیت اضافه کردن مجدد لباس
- قابلیت AquaStop
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین