موبایل چینی با ۸ دوربین پشتی 

موبایل چینی با ۸ دوربین پشتی 

شرکت چینی «لنز تکنولوژی» اخیرا حق امتیاز اختراع جدیدی برای دستگاهی با هشت دوربین پشتی ثبت کرده است. این شرکت چینی در حوزه تولید موبایل شناخته‌شده نیست، اما برای اپل، سامسونگ و هوآوی تجهیزات فراهم می‌کند.
کد خبر: ۸۶۸۶۲
بازدید : ۹۶۷۱
۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰
موبایل چینی با ۸ دوربین پشتی 
 
یک شرکت چینی حق امتیاز اختراع موبایلی با ۸ دوربین پشتی را ثبت کرده است. به گزارش گیزموچاینا، تولیدکنندگان موبایل به‌طور مداوم مشغول نوآوری هستند.
 
چند سال قبل موبایل‌ها فقط یک دوربین داشتند، اما در این اواخر تنظیمات دوربین سه و چهار تایی در تلفن‌های هوشمند بسیار معمول شده است. اکنون یک شرکت چینی قصد دارد از این هنجار پا فراتر نهد و موبایلی با ۸ دوربین در سال‌جاری میلادی عرضه کند.

طبق گزارش وب‌سایت «لتس گو دیجیتال» شرکت چینی «لنز تکنولوژی» اخیرا حق امتیاز اختراع جدیدی برای دستگاهی با هشت دوربین پشتی ثبت کرده است. این شرکت چینی در حوزه تولید موبایل شناخته‌شده نیست، اما برای اپل، سامسونگ و هوآوی تجهیزات فراهم می‌کند.
 
همچنین لنز تکنولوژی نمایشگر برای اپل‌واچ تهیه می‌کند. حق امتیاز اختراع جدید نشان‌دهنده یک دستگاه با ظاهری نوآورانه است که قسمت جلوی آن را یک نمایشگر به‌طور کامل پوشانده و یک دکمه فیزیکی روی آن دیده می‌شود. البته هیچ نشانی از بریدگی در صفحه نمایش دیده نمی‌شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه