از شایعه درگذشت علی انصاریان تا امیدواری پزشکان

از شایعه درگذشت علی انصاریان تا امیدواری پزشکان

بعد از درگذشت مهرداد میناوند، نگرانی‌ها در مورد سلامت علی انصاریان افزایش یافت. متاسفانه برخی شایعات درباره درگذشت علی انصاریان منتشر می‌شود که توسط دکتر و مادر انصاریان تکذیب می‌شوند. دکتر هاشمیان حال عمومی انصاریان را نسبت به قبل رو به بهبود توصیف کرده است.
کد خبر: ۹۰۰۰۹
بازدید : ۳۰۵۱
۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۸
شایعه درگذشت علی انصاریان
فرادید| علی انصاریان، این روز‌ها با بیماری کرونا دست و پنجه نرم می‌کند و در بخش آی سیو بیمارستان فرهیختگان بستری است. در چند روز گذشته حال وی وخیم اعلام شد و همین علتی شد برای شایعه سازی درباره خبر گذشت علی انصاریان در برخی از شبکه‌های اجتماعی.

خوشبختانه شایعه درگذشت علی انصاریان به علت وخامت حالش به دلیل ابتلا به بیماری کرونا تکذیب شد. آن طور که دکتر هاشمیان وضعیت جسمانی علی انصاریان را توضیح داده است حال عمومی وی نسبت به قبل رو به بهبود است و پزشکان امیدوار هستند که در چند روزه آینده بتوانند با بهبود شرایط انصاریان وی را بخش منتقل کنند.

به گزارش فرادید؛ آخرین خبری که از بیمارستان فرهیختگان به دست رسید بسیار امیدوارکننده بوده است به طوری که گفته می‌شود علی انصاریان دیروز شخصا صبحانه‌اش را خورده است.

بعد از انتشار اخبار و حواشی، ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس راهی بیمارستان شد، اما با توجه به ایزوله بودن اتاق علی انصاریان اجازه ملاقات به وی داده نشد، اما او در گفتگو‌هایی که با پرستاران و پزشکان داشت در جریان آخرین وضعیت علی انصاریان قرار گرفته است.

پزشک علی انصاریان با اعلام این موضوع مدعی شد با توجه به پایداری سطح اکسیژن خون وی، او باید همچنان در اتاق ایزوله و تحت مراقبت ویژه حضور یابد و احتمالا طی ساعات آتی با ادامه اقدامات درمانی شاهد اتفاقات مثبتی در زمینه بهبود علی انصاریان خواهیم بود.

دکتر محمدرضا هاشمیان با بیان اینکه در حال حاضر علی انصاریان دچار زجر تنفسی است گفت: درگیری ریه انصاریان از روز اول بسیار گسترده بود. اول در بیمارستان بستری و سپس به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل شد. ابتدا در بخش مراقبت‌های ویژه تحت اکسیژن درمانی و سپس اکسیژن درمانی پرفشار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه امیدوارم انصاریان هر چه زودتر از این شرایط بحرانی خارج شود افزود: امید ما بر این است که علی انصاریان هفت روز آینده را بتواند تحمل کند و از این روز‌های بحرانی با موفقیت عبور کند. هاشمیان با گفتن از اینکه علی انصاریان مبتلا به نوع جهش یافته کرونا است چنین توضیح داد: کرونا انگلیسی مبحث جدیدی نیست. این نوع از کرونای جهش یافته، افراد جوانتر را با شدت بالاتر بیماری درگیر می‌کند.

هشیاری کامل علی انصاریان

وضعیت جسمانی علی انصاریان از صبح روز پنج شنبه رو به بهبودی رفته و این بازیکن سابق فوتبال از هوشیاری کامل برخوردار است. این مدافع سابق فوتبال ایران که سابقه بازی در هر دو تیم استقلال و پرسپولیس را دارد، در حال حاضر در بیمارستان فرهیختگان بستری است و به گفته پزشک معالج، بیش از ۸۰ درصد ریه اش درگیر ویروس کرونا شده است.

نکته امیدوارکننده درباره علی انصاریان، او هنوز هوشیار است و به همین دلیل هم از درمان‌های به اصطلاح غیرتهاجمی برای درمان او استفاده می‌شود. انصاریان بعد از ۱۴ روزی که از ابتلایش به کرونا می‌گذرد، هنوز درگیر این بیماری است و درمان‌های مرسوم روی وی جواب نداده، اما پزشکان امیدوارند این شرایط تغییر کند.
 
مادر علی انصاریان نیز در ویدیویی که منتشر شده می‌گوید: «از همه مردم ایران تشکر می‌کنم. خصوصا” دکتر هاشمیان و سایر دکتر‌ها و پرستاران. خداوند همه مریضان را شفا دهد و علی مرا نیز به من برگرداند. خدا دکتر هاشمیان را نیز نگه دارد. خیلی زحمت کشیدند.»
 
تشکر مادر علی انصاریان از مردم و پزشک معالج
 
همچنین ویدئویی از احمدرضا عابدزاده منتشر شده که در بیمارستان است و از آخرین وضعیت علی انصاریان برای  مردم و هوادارن می‌گوید:
 
صحبت‌های احمدرضا عابدزاده درباره وضعیت علی انصاریان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین