نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۱۲ بهمن ۹۹

نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۱۲ بهمن ۹۹

قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۱.۶۸ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۸۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۴۵ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۸۵۰ هزارتومان فروخته شد. همچنین برخلاف روند رشد قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۴ هزار و ۵۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم همزمان با افزایش قیمت دلار تغییر حدود ۱۲۵ تومانی را تجربه کرد و  با قیمت ۲۹ هزار و ۷۹۵ تومان فروخته ش
کد خبر: ۹۰۰۷۴
بازدید : ۴۲۳۵
۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۱۲ بهمن ۹۹
فرادید| قیمت انس جهانی طلا بدون تغییر قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۴۷ دلار قرار دارد. البته در مقابل روند بدون تغییر قیمت انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران نیز با افزایش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۴۵ صدم تا ۳.۳۳ ردرصد مثبت را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با افزایش ۱.۶۸ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۸۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۴۵ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۸۵۰ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۲۰۰ تومان و ۴ میلیون و ۱۰۰ تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۱.۳۸ صدم درصد افزیش به چهار میلیون و ۷۷۸ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با افزایش ۱.۴۲ درصدی به یک میلیون و ۱۰۴ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند رشد قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۴ هزار و ۵۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم همزمان با افزایش قیمت دلار تغییر حدود ۱۲۵ تومانی را تجربه کرد و  با قیمت ۲۹ هزار و ۷۹۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۹۲۰ تومان به فروش می‌رفت.  

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۴۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۶۵۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۸۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار و ۴۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۳ هزار و ۹۲۰ و ۲۳ هزار و ۴۲۰ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۵۵۰ خریداری و با نرخ ۲۹ هزار و ۵۰ به فروش می‌رسید.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز کم تغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۶۸۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۳۵۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۶۶۵ تومان و ۳ هزار و ۳۳۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و سه هزار و ۸۰۰ هزار تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین