قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز چهارشنبه ۲۹ بهمن ۹۹

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز چهارشنبه ۲۹ بهمن ۹۹

قیمت بیت کوین در پنجمین روز هفته به ۴۹ هزار و ۶۷۱ معادل یک میلیارد و ۳۳۵ میلیون و ۶۵۳ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۷۴۹ دلار رسیده است که معادل ۴۷ میلیون و ۳۲ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۴۹ سنت معادل ۱۳ هزار و ۴۲۸ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۸۹۰ تومان رسید.
کد خبر: ۹۰۶۸۶
بازدید : ۴۵۲۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵
قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز چهارشنبه ۲۹ بهمن ۹۹
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۹ بهمن ماه به ۵۰ هزار و ۳۳۸ دلار رسیده بود، حالا هم قیمت بیت کوین در پنجمین روز هفته به ۴۹ هزار و ۶۷۱ معادل یک میلیارد و ۳۳۵ میلیون و ۶۵۳ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۷۴۹ دلار رسیده است که معادل ۴۷ میلیون و ۳۲ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۴۹ سنت معادل ۱۳ هزار و ۴۲۸ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۸۹۰ تومان رسید.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۴۰۵ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۳۲۲ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال ۲۹ بهمن ماه جاری توانست از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۵۰ هزار و ۳۳۸ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.  

اما شگفتی ساز بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۶۱۹ درصدی توانسته تا کانال ۱۸۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۱۹۹ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۴۳ رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۳۴۲ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۴.۶۶۳ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۴.۶۶۳ میلیون خواهد بود.
 

قیمت ریپل و تتر

 
ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت. در حال حاضر نیز به ۴۹ سنت رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۳۲ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۳۲ میلیارد و ۲۴۰ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۳۳ میلیارد و ۵۰۸ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۱ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۶ هزارتومان بازگشت.

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل در روز چهارشنبه 29 بهمن تا ساعت 09:40

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت به تومان

 بیت کوین 

49.671 

یک میلیارد و 335 میلیون و 653هزار تومان 

اتریوم

1749

47 میلیون و 32 هزار تومان

تتر

1

26 هزار و 890 تومان

ریپل

 0.497

13 هزار و 428 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین