قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر امروز دوشنبه ۲۵ اسفند ۹۹

قیمت بیت کوین در سومین روز هفته به ۵۹ هزار و ۹۳ معادل یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون و ۶۰۳ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۸۴۲ دلار رسیده که معادل ۴۶ میلیون و ۷۹۸ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۴۴ سنت معادل ۱۱ هزار و ۱۸۹ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۵ هزار و ۳۸۶ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۲۶۱ دلار معادل ۶ میلیون و ۶۳۴ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۱۶۸۰
بازدید : ۴۹۴۸
۲۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵
قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر امروز دوشنبه ۲۵ اسفند ۹۹
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۳ اسفند ماه به رقم بی سابقه ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در سومین روز هفته به ۵۹ هزار و ۹۳ معادل یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون و ۶۰۳ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۸۴۲ دلار رسیده که معادل ۴۶ میلیون و ۷۹۸ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۴۴ سنت معادل ۱۱ هزار و ۱۸۹ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۵ هزار و ۳۸۶ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۲۶۱ دلار معادل ۶ میلیون و ۶۳۴ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۱۰۱۳ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۴۴۹ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۵۸ هزار و ۳۳۰ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.  

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۱۳۸۰ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۲۱۲ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۱۱ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۴۱۰ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۵۰ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۵۴ هزار واحد خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید
که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت. در حال حاضر نیز به ۴۴ سنت رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۳۸ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۳۸ میلیارد و ۵۱۵ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۳۹ میلیارد و ۳۸ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۱ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۵ هزارتومان بازگشت.
 

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 09:40

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

59.093 

یک میلیارد و 500 میلیون و 603 هزارتومان 

اتریوم

1842

46 میلیون و 798 هزارتومان

بایننس

261

6 میلیون و 634 هزار تومان

تتر

1

25 هزار و 386 تومان

ریپل

 0.441

11 هزار و 198 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین