قتل یک نوجوان در پارک

قتل یک نوجوان در پارک

شب حادثه سر قراری که با هم داشتیم رفتم و ناخواسته چاقویی رو به هوا پرتاب کردم. نمی‌خواستم او را به قتل برسانم، قصدم ترساندن ایمان بود. ایمان که خونین روی زمین افتاد، از ترس و وحشت فرار کردم و به شهرستان رفتم.
کد خبر: ۹۲۴۶۰
بازدید : ۹۴۵۰
۲۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰

متهم به قتل

پسر نوجوانی که در یکی از بوستان‌های پایتخت دست به جنایت زده و از محل متواری شده بود، به خاطر عذاب وجدان به اداره آگاهی رفت و خود را معرفی کرد. بامداد پنجشنبه گذشته پسر نوجوانی به کلانتری ۱۴۰ باغ فیض رفت و مدعی شد دو روز قبل مرتکب قتل شده است.

بابک که سه‌شنبه ۱۷ فروردین در بوستانی در غرب پایتخت دست به جنایت زده و پسری هم سن و سال خودش را با یک ضربه چاقو به قتل رسانده بود در تحقیقات گفت: ایمان هم محلی‌ام بود و مدت هاست که او را می‌شناسم. چند ماه قبل در حال عبور از یکی از بوستان‌ها در محلمان بودم که ایمان را دیدم.

وقتی چشم در چشم شدیم باهم دعوایمان شد و با وساطت عابران و رهگذرانی که در پارک بودند دعوا پایان یافت. او ادامه داد:، اما این درگیری آغازی برای اختلاف‌های من و ایمان بود. مدام در فضای مجازی برای هم کری می‌خواندیم. یک ماه قبل هم ایمان با زنجیر به من حمله کرد و من را کتک زد.
 
این رفتار‌های ایمان باعث شد که کینه او را به دل بگیرم. شب حادثه سر قراری که با هم داشتیم رفتم و ناخواسته چاقویی رو به هوا پرتاب کردم. نمی‌خواستم او را به قتل برسانم، قصدم ترساندن ایمان بود. ایمان که خونین روی زمین افتاد، از ترس و وحشت فرار کردم و به شهرستان رفتم. اما عذاب وجدان باعث شد که به تهران برگردم و خودم را معرفی کنم.

باتوجه به اینکه سن پسر جوان زیر ۱۸ سال بود به دستور بازپرس ساسان غلامی از شعبه سوم دادسرای امور جنایی پایتخت پرونده این جنایت به دادسرای اطفال ارجاع شد.
 
منبع: روزنامه ایران
برچسب ها: قتل دگیری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین