قیمت طلای جهانی، امروز ۱۴۰۰/۰۲/۰۶

قیمت طلای جهانی، امروز ۱۴۰۰/۰۲/۰۶

امروز ۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰، قیمت هر اونس طلای جهانی در بازار با ثبت افزایش ۰.۱۶ درصدی به ۱۷۷۹ دلار و ۹۷ سنت رسید.
کد خبر: ۹۳۰۹۱
بازدید : ۴۳۴۸
۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۵۴
شمش طلا
 
فرادید| طلا همچنان در کانال ۱۷۰۰ دلار باقی مانده است. قیمت هر اونس طلای جهانی امروز ۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ با ۰.۱۶ درصد افزایش به ۱۷۷۹ دلار و ۹۷ سنت رسیده است که بیشترین قیمت طلا در ۲۴ ساعت گذشته بوده است.

این درحالی است که طلا در کمترین قیمت، ۱۷۷۴ دلار معامله شده است.

به گزارش مجله افیکس کار و به نقل از رویترز، در حالی که دلار تضعیف شده، سوددهی اوراق خزانه داری آمریکا کاهش یافته و پس از پیشنهاد جو بایدن مبنی بر افزایش مالیات بر سود سرمایه ارزش سهام در بازار‌های مالی کاهش داشته است، قیمت طلا روز جمعه شاهد افزایش بود و در مسیر ثبت سومین رشد هفتگی متوالی قرار گرفت.

به گزارش فرادید؛ قیمت طلا تلاش کرد تا سطح هزار و ۸۰۰ دلار در هر اونس را کنترل کند - به گفته تحلیلگران، این سطح که یک بار شکسته شد می‌تواند به بالاتر رفتن ۱۹۰۰ دلار در هر اونس کمک کند.

حتی اگر ورود به هزار و ۸۰۰ دلار در حال حاضر ناموفق بود، تحلیلگران همچنان نسبت به جهت قیمتی کوتاه مدت طلا خوش بین هستند. چشم انداز مثبت به طور عمده به دو عامل منجر می‌شود - فروش اخیر بیت کوین و برنامه رئیس جمهور آمریکا جو بایدن برای دو برابر کردن نرخ مالیات بر سود سرمایه برای ثروتمندان آمریکایی.

دانیل پاویلونیس، کارگزار ارشد به کیتکو نیوز گفت: هفته آینده ممکن است به دلیل افت بیت کوین و اعلام برنامه مالیاتی بایدن، فلز گرانبها را به سمت بالا سوق دهد.

در سایر فلزات گرانبها، امروز نقره ۰.۳۵ ٪ افزایش یافت و به ۲۶.۱۳ دلار رسید. هر اونس پالادیوم با ۰.۰۲ ٪ کاهش به ۲، ۸۵۶ دلار ۲۵ سنت رسید، در حالی که پلاتین با ۰.۶۷ درصد افزایش ۱۲۴۰ دلار و ۸۵ سنت معامله شد.
 
قیمت لحظه ای طلا در بازار جهانی
برچسب ها: قیمت طلا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین