نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت سکه طرح جدید با ۰.۳۱ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۱۳ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۰۱ درصدی به قیمت ۹ میلیون و ۸۹۹ هزارتومان فروخته شد. همچنین نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۳ هزار و ۸۰۰ هزار تومان رسید. قیمت یورو هم با کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۸ هزار و ۷۱۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۸ هزار و ۶۷۵ تومان به فروش می‌رفت.
کد خبر: ۹۳۲۰۹
بازدید : ۴۷۴۰
۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۰
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۶۷ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند کاهشی انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۰۱ تا ۰.۴۵ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۰.۳۱ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۱۳ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۰۱ درصدی به قیمت ۹ میلیون و ۸۹۹ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون ۵۷۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۵۹۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۱ میلیون و ۹۹۸ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۰.۳۹ درصد کاهش به چهار میلیون و ۳۱۰ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۰.۳۷ درصدی به ۹۹۴ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۳ هزار و ۸۰۰ هزار تومان رسید. قیمت یورو هم با کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۸ هزار و ۷۱۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۸ هزار و ۶۷۵ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۳ هزار ۷۰۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۸ هزار و ۵۶۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۸ هزار و ۷۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۸ هزار و ۳۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو بدون قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۳ هزار و ۲۹۹ تومان و ۲۲ هزار و ۸۳۸ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۷ هزار و ۹۷۷ تومان فروش و با نرخ ۲۷ هزار و ۴۲۳ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۴۸۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۸۹۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۴۴۵ تومان و ۲ هزار و ۸۵۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۳ هزار و ۱۵۵ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و دو هزار و ۹۱۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین