آمار فوتی‌های کرونا، امروز ۱۴۰۰/۰۲/۱۱

آمار فوتی‌های کرونا، امروز ۱۴۰۰/۰۲/۱۱

امروز ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ بر اساس آمار، فوتی‌های کرونا ۳۳۲ نفر اعلام شد.
کد خبر: ۹۳۲۸۷
بازدید : ۲۱۵۸
۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۹
بیمار بدحال کرونایی
 
فرادید| بر اساس آمار وزارت بهداشت، فوتی‌های کرونا امروز ۱۱ اردیبهشت ماه ۳۳۲ نفر اعلام شد و تعداد جانباختگان در ایران مجموعا به ۷۲ هزار و ۹۰ نفر رسید.

همچنین از دیروز تا امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۱۷ هزار و ۸۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد که دو هزار و ۳۹۰ نفر از آن‌ها بستری شدند.

به گزارش فرادید؛ مجموع بیماران کرونا در کشور به دو میلیون و ۵۱۶ هزار و ۱۵۷ نفر رسید که خوشبختانه تا کنون یک میلیون و ۹۷۱ هزار و ۶۴ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند.

۵ هزار و ۴۲۱ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۱۵ میلیون و ۹۶۱ هزار و ۱۷۸ آزمایش تشخیص کرونا در کشور انجام شده است. در حال حاضر ۱۹۸ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۱۵۷ شهر در وضعیت نارنجی، ۸۴ شهر در وضعیت زرد و ۹ شهر در وضعیت آبی قرار دارند.

بنابر اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، تا کنون ۸۸۹ هزار و ۹۵ نفر دُز اول واکسن کرونا و ۲۱۱ هزار و ۸۲۲ نفر نیز دُز دوم را تزریق کرده اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به یک میلیون و ۱۰۰ هزار و ۹۱۷ دُز رسید.

آمار جهانی کرونا

طبق آخرین آمار‌های جهانی ابتلاء به ویروس کرونا، طی ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۸۷۲ هزار و ۸۹۵ نفری تعداد مبتلایان به این ویروس تاکنون به ۱۵۲ میلیون و ۲۵ هزار و ۲۸۰ نفر رسیده است.

فوتی‌های ناشی از کرونا در جهان با رشد ۱۴ هزار و ۲۸۵ نفری در یک روز به تعداد ۳ میلیون و ۱۹۳ هزار و ۹۳۷ نفر رسیده است. آمار بهبود یافتگان نیز به ۱۲۹ میلیون و ۲۹۳ هزار و ۳۲۹ نفر رسیده است.

آمار ۱۰ کشور اول فوتی‌های ناشی از کرونا به شرح زیر است؛ اعداد داخل پرانتز تعداد فوتی‌های جدید هر کشور است.

۱. آمریکا ۵۹۰ هزار و ۵۵ نفر (۷۸۴ نفر)

۲. برزیل ۴۰۴ هزار و ۲۸۷ نفر (۲ هزار و ۸۷۰ نفر)

۳. مکزیک ۲۱۶ هزار و ۴۴۷ نفر (۵۲۹ نفر)

۴. هند ۲۱۱ هزار و ۸۳۵ نفر (۳ هزار و ۵۲۲ نفر)

۵. بریتانیا ۱۲۷ هزار و ۵۱۷ نفر (۱۵ نفر)

۶. ایتالیا ۱۲۰ هزار و ۸۰۷ نفر (۲۶۳ نفر)

۷. روسیه ۱۱۰ هزار و ۱۲۸ نفر (۳۹۷ نفر)

۸. فرانسه ۱۰۴ هزار و ۵۱۴ نفر (۲۷۶ نفر)

۹. آلمان ۸۳ هزار و ۵۴۲ نفر (۲۰۴ نفر)

۱۰. اسپانیا ۷۸ هزار و ۲۱۶ نفر (۱۳۶ نفر)
برچسب ها: آمار کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین