نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۷ هزار و ۳۶۰ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۱.۳ درصد افزایش، با قیمت ۹ میلیون و ۹۷۷ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۰۱ درصدی به قیمت ۹ میلیون و ۶۹۸ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۳۶۸۴
بازدید : ۱۵۹۴
۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۵
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
 
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۱۹ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند کاهش انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۰۱ تا ۴.۸۵ درصدی را تجربه کردند.  

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۱.۳ درصد افزایش، با قیمت ۹ میلیون و ۹۷۷ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۰۱ درصدی به قیمت ۹ میلیون و ۶۹۸ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون ۶۰۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۱۶۲ تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۱.۵۵ درصد افزایش به چهارمیلیون و ۲۵۹ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۱.۵۳ درصدی به ۹۸۳ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۷ هزار و ۳۶۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۶ هزار و ۹۰۵ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۲ هزار ۴۰۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ  ۲۷ هزار و ۲۱۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۷ هزار و ۴۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۷ هزار تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۲ هزار و ۱۸۹ تومان و ۲۱ هزار و ۷۵۰ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۵ هزار و ۹۹۹ تومان فروش و با نرخ ۲۵ هزار و ۴۸۴ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۱۲۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۶۸۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۱۰۵ تومان و ۲ هزار و ۷۰۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۲ هزار تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۱ هزار و ۷۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه