دستگیری سارقان یک میلیارد تومانی

دستگیری سارقان یک میلیارد تومانی

هر ۲ متهم سابقه‌دار هستند که احتمال ارتکاب جرایم مختلف توسط آنان قوت گرفت و آن‌ها مورد بازجویی قرار گرفتند و به ۲۰ فقره جیب‌بری، سرقت منزل و مغازه به ارزش یک میلیارد تومان اعتراف کردند.
کد خبر: ۹۳۸۷۳
بازدید : ۹۳۲
۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۶

سارقان

۲ سارق حرفه‌ای که با ۲۰ فقره سرقت از خانه، مغازه و جیب‌بری توانسته بودند بیش از یک میلیارد تومان پول به جیب بزنند، توسط کارآگاهان اداره ششم پلیس آگاهی پایتخت دستگیر شدند.

۲۶ فروردین امسال پرونده‌ای از سوی کلانتری ۱۲۱ سلیمانیه با موضوع دستگیری ۲ مظنون به سرقت اماکن خصوصی به پایگاه ششم پلیس آگاهی ارجاع شد.

محتویات پرونده حاکی از آن بود، ساعت ۵ بامداد ۲۵ فروردین مأموران گشت کلانتری در محدوده بلوار ابوذر به یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ خاکستری رنگ با ۳ سرنشین مظنون شده‌اند که در عملیات پلیسی ۲ نفر از سرنشینان خودرو دستگیر و یکی از آن‌ها متواری شد و مأموران در بازرسی از داخل خودرو متهمان، ابزارآلات سرقت منزل کشف کردند که آن‌ها مدعی شدند این ابزار را از ضایعاتی خریداری کرده‌اند و دوست فراری‌شان هم به خاطر اعتیاد از دست مأموران متواری شده است.

سرهنگ علی کنجوریان، رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ در این باره گفت: در ادامه مأموران متوجه شدند که گوشی‌های متهمان سرقتی است و هر ۲ متهم سابقه‌دار هستند که احتمال ارتکاب جرایم مختلف توسط آنان قوت گرفت و آن‌ها مورد بازجویی قرار گرفتند و به ۲۰ فقره جیب‌بری، سرقت منزل و مغازه به ارزش یک میلیارد تومان اعتراف کردند. دستگیری متهم سوم پرونده و شناسایی مالباختگان نیز در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.
 
منبع: روزنامه ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین