هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۲/۲۹

هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۲/۲۹

طبق اعلام سازمان هواشناسی ایران، امروز 29 اردیبهشت ماه 1400، در اغلب مناطق کشور طی ساعات بعد ازظهر و اوایل شب افزایش ابر، رگبار پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.
کد خبر: ۹۳۹۳۲
بازدید : ۱۹۲۱
۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۸
فرادید| بر اساس هشدار سریع سازمان هواشناسی ایران طی امروز ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ سرعت باد در برخی مناطق افزایش می‌یابد.

امروز چهارشنبه در برخی مناطق جنوب کرمان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، شمال فارس، ارتفاعات مازندران و تهران طی ساعات بعد ازظهر و اوایل شب افزایش ابر، رگبار پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش فرادید؛ پنج شنبه در شمال شرق فارس، نوار غربی اصفهان، جنوب یزد، ارتفاعات استان‌های کرمان، هرمزگان، قزوین، البرز، تهران و سمنان رشد ابر همراه با رگبار پراکنده، رعد و برق و وزش باد شدید دور از انتظار نیست.

روز‌های جمعه و شنبه در بخش‌هایی از شمال غرب، ارتفاعات البرز، مرکز، شمال و شرق فارس، ارتفاعات زاگرس مرکزی، ارتفاعات کرمان و هرمزگان رگبار پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

روز یکشنبه علاوه بر مناطق ذکر شده در مناطقی از غرب کشور بارش رخ خواهد داد.

همچنین امروز در استان‌های البرز، قزوین، مرکزی، قم، جنوب تهران و اصفهان افزایش سرعت باد و در خوزستان، ایلام و بوشهر وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک به‌ویژه طی ساعات بعد ازظهر و اوایل شب پیش‌بینی می‌شود و پنجشنبه در نوار شرقی کشور و طی روز‌های جمعه و شنبه علاوه بر نوار شرقی در مناطقی از شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در مناطق مستعد دور از انتظار نیست.

طی امروز و فردا دمای هوا در شرق سواحل خزر بین ۶ تا ۱۰ درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد و از امروز تا آخر هفته شرق دریای عمان مواج پیش‌بینی می‌شود همچنین از بعد ازظهر امروز تا فردا خلیج فارس به‌ویژه بخش‌های مرکزی آن مواج خواهد بود.

آسمان تهران فردا قسمتی ابری، در بعد ازظهر افزایش ابر، گاهی وزش باد و با حداقل دمای ۲۱ و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد و طی روز جمعه (۳۱ اردیبهشت) نیز قسمتی ابری، در بعضی ساعات افزایش ابر، گاهی وزش باد و با حداقل دمای ۲۱ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.
 
وضعیت آب و هوای ایران
برچسب ها: هواشناسی ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه