هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۳/۰۶

هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۳/۰۶

با توجه به هشدار‌های هواشناسی ایران، امروز ۶ خردادماه ۱۴۰۰ در مناطق شمالی کشور رگبار پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.
کد خبر: ۹۴۲۰۹
بازدید : ۱۰۷۵
۰۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۵
فرادید| بر اساس خروجی مدل‌های هواشناسی ایران امروز ۶ خرداد در برخی مناطق استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، سمنان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی و ارتفاعات استان‌های قزوین، البرز و تهران رگبار پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

روز جمعه در برخی نقاط شمال غرب، شمال شرق، سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز مرکزی رشد ابر و بارش پراکنده رخ می‌دهد.

طی روز‌های شنبه، یکشنبه و دوشنبه در بیشتر مناطق کشور آسمانی صاف و جوی پایدار حاکم خواهد بود. از امروز تا یکشنبه در استان‌های واقع در سواحل دریای خزر، شمال غرب، دامنه‌های جنوبی البرز و مرکز کشور افزایش نسبی دما - بین ۷ تا ۱۲ درجه سانتیگراد - پیش‌بینی می‌شود.

همچنین طی امروز دمای هوا در شمال شرق کشور بین ۴ تا ۶ درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد و از پنجشنبه تا اواسط هفته آینده دمای هوا در این منطقه بین ۹ تا ۱۳ درجه سانتیگراد افزایش خواهد یافت.

به گزارش فرادید؛ همچنین امروز دریای خزر و طی دو روز آینده بخش‌های مرکزی و شرقی خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان مواج خواهد بود.
 
آسمان تهران فردا صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و با حداقل دمای ۲۰ و حداکثر دمای ۳۳ درجه سانتیگراد و طی روز شنبه نیز صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد و با حداقل دمای ۲۲ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.
 
وضعیت آب و هوای ایران
برچسب ها: هواشناسی ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین