مرگ غم انگیز پسر ۱۱ ساله در سقوط دروازه فوتبال

مرگ غم انگیز پسر ۱۱ ساله در سقوط دروازه فوتبال

وقتی به محل رسیدم دیدم دروازه ۳۰۰ کیلویی روی سر پسرم افتاده من پسرم را با دستان خودم بیرون کشیدم و به بیمارستان بردم، اما خیلی دیر شده بود و پسرم مقابل چشمانم جان باخت.
کد خبر: ۹۵۱۸۶
بازدید : ۱۰۵۵۹
۰۲ تير ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۲

سقوط دروازه فوتبال

پسر ۱۱ ساله که برای بازی فوتبال به بوستانی در مشکین دشت کرج رفته بود براثر سقوط تیرک دروازه روی سرش جان باخت.

شامگاه یکشنبه سی‌ام خرداد مردی میانسال درحالیکه پیکر خونین پسرش را در آغوش گرفته بود سراسیمه وارد بیمارستان شد و برای نجات پسر ۱۱ ساله‌اش از پزشکان کمک خواست. اما دقایقی بعد با وجود تلاش پزشکان پسر بچه که دچار ضربه مغزی شده بود به کام مرگ فرو رفت.

 
با مرگ سینا تیمی از کارآگاهان جنایی در بیمارستان حضور یافتند و در نخستین تحقیقات مشخص شد پسر نوجوان برای بازی به زمین فوتبال قدیمی که در بوستان بود رفته، اما بر اثر سقوط تیرک آهنی دروازه فوتبال روی سرش جانش را ازدست داده است.

پدر سینا درباره این ماجرای تلخ گفت: پسرم سینا به‌همراه پسر خاله‌اش که همسن و سال هستند و مثل دو برادر بودند از من خواستند آن‌ها را به پارک ببرم تا باهم فوتبال بازی کنند ما هم به‌همراه خانواده به پارک مطهری در مشکین دشت رفتیم.
 
داخل پارک زمین فوتبالی با قدمت ۱۵ سال وجود داشت که به علت مستهلک شدن دیگر برای بازی تیم‌های فوتبال اجاره داده نمی‌شد و بچه‌ها معمولاً در آنجا بازی می‌کردند. نزدیک غروب من سرگرم درست کردن کباب بودم که ناگهان پسر خاله پسرم دوان دوان به سمت من آمد و خبر داد که تیرک دروازه روی سر پسرم افتاده است.
 
وحشت زده به کمک پسرم رفتم و دیدم پسرم زیر میله آهنی افتاده است. این زمین بازی دو دروازه فوتبال داشت یکی ازآن‌ها را قبلاً سرقت کرده بودند، اما دیگری مستهلک بود و بدرستی هم روی زمین محکم نصب نشده بود و با هر لرزشی امکان افتادن آن وجود داشت وقتی به محل رسیدم دیدم دروازه ۳۰۰ کیلویی روی سر پسرم افتاده من پسرم را با دستان خودم بیرون کشیدم و به بیمارستان بردم، اما خیلی دیر شده بود و پسرم مقابل چشمانم جان باخت.

سینا تازه کلاس پنجم را تمام کرده بود و می‌خواست به کلاس ششم برود تازه چند روز قبل کتاب‌های کلاس ششم را برایش ثبت‌نام کرده بودم او پسری باهوش و نمونه بود و علاقه زیادی به فوتبال داشت. من یک پسر ۱۵ ساله دیگر هم دارم.

بعد از این حادثه متوجه شدیم که شهرداری در‌های این زمین فوتبال را مسدود کرده تا دیگر کسی وارد آنجا نشود. اما دیگر چه فایده دارد پسر ما که از دستمان رفت و داغ سنگینی به دلمان گذاشت. من و همسرم پیگیر این ماجرا خواهیم بود تا مقصران مرگ پسرم شناسایی و مجازات شوند.
 
منبع: روزنامه ایران
برچسب ها: مرگ سقوط وحشتناک
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
خواندنی‌ها
چگونه یک موسیقیدان به قصاب پراگ تبدیل شد؟
ماجرای خواندنیِ راینهارد هایدریش؛

چگونه یک موسیقیدان به قصاب پراگ تبدیل شد؟

۱۰ روغن شناخته شده علمی برای عفونت‌های سینوسی
چگونه دردهای سینوسی را درمان کنیم؟

۱۰ روغن شناخته شده علمی برای عفونت‌های سینوسی

خواص تره
مزایا و خواص تره

خواص تره