نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۰

قیمت سکه طرح جدید با ۱.۵۵ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۶۷۸ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۱ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۴۲۸ هزارتومان فروخته شد. همچنین نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۵ هزار و ۳۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۷۲۵ تومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۵۶۷۱
بازدید : ۲۲۱۳
۱۴ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۷
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۹۳ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند افزایشی انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۲۲ تا ۲.۶۳ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۱.۵۵ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۶۷۸ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۱ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۴۲۸ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون و ۷۰۰ هزارتومان و ۳ میلیون و ۷۲۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۶۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۲۲ درصد افزایش به چهارمیلیون و ۵۸۰ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۲۵ درصدی به یک میلیون و ۵۷ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۵ هزار و ۳۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۷۲۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۰ هزار و ۲۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۹۳۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۵۷۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۰ هزار و ۵۰ تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار و ۸۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۴ هزار و ۸۵۲ تومان و ۲۴ هزار و ۳۶۰ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۹ هزار و ۶۶۲ تومان فروش و با نرخ ۲۹ هزار و ۷۵ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۸۱۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۸۸۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۷۹۵ تومان و ۲ هزار و ۸۶۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۶۷۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۴ هزار و ۴۷۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین