نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۵ هزار و ۳۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۵۴۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۰.۴۲  درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۰۸ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۰۳ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۴۸۱ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۵۷۸۶
بازدید : ۳۵۲۰
۱۷ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۶
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۱۲ دلار قرار دارد. البته همرمان با روند افزایش انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۰۳ تا ۰.۴۲ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۰.۴۲  درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۰۸ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۰۳ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۴۸۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون و ۷۰۰ هزارتومان و ۳ میلیون و ۶۲۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۶۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۲۶ درصد افزایش به چهارمیلیون و ۶۰۵ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۳۲ درصدی به یک میلیون و ۶۳ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۵ هزار و ۳۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۵۴۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۵۳۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۹۳۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۳۹۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۵۵۰ تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار و ۲۵۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۴ هزار و ۳۵۰ تومان و ۲۳ هزار و ۸۶۸ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۹ هزار و ۴۹۲   تومان فروش و با نرخ ۲۸ هزار و ۹۰۸ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۸۱۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۸۷۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۷۹۵ تومان و ۲ هزار و ۸۵۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۴۷۵ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۴ هزار و ۷۵۵ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین