نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۵ هزار تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۶۹۰ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۰.۳۵ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۷۷۱ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۰۴ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۴۸۲ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۵۸۳۳
بازدید : ۲۸۲۰
۱۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۲
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۰۸ دلار قرار دارد. البته همرمان با روند کاهش قیمت انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۰۷ تا ۰.۵۳ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۰.۳۵  درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۷۷۱ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۰۴ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۴۸۲ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون و ۶۷۰ هزارتومان و ۳ میلیون و ۶۱۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۶۰ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۲۴ درصد کاهش به چهارمیلیون و ۶۰۳ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۰.۰۷ درصدی به یک میلیون و ۶۳ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۵ هزار تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۶۹۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۷۰۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۵۴۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۷۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار و ۴۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۴ هزار و ۵۰۲ تومان و ۲۴ هزار و ۱۷ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۹ هزار و ۴۴۱ تومان فروش و با نرخ ۲۸ هزار و ۸۵۸ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۸۰۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۸۸۵  تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۷۸۵ تومان و ۲ هزار و ۸۶۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۷۵۵ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۴ هزار و ۵۵۵ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین
راز بزرگ در پشت بدن انسان
شاهراه ارتباطی بدن را بهتر بشناسید

راز بزرگ در پشت بدن انسان

عجیب‌ترین سوالات مصاحبه شغلی!
شاید برای شما هم پیش آمده باشد

عجیب‌ترین سوالات مصاحبه شغلی!