نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۵ هزار و ۵۸۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۰ هزار و ۳۵۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۲.۴۸ درصد کاهش، با قیمت ۱۱ میلیون و ۳۳۸ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۱.۳۹ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۸۸۱ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۶۶۶۱
بازدید : ۱۹۳۲
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۲
فرادید| قیمت انس جهانی طلا بدون تغییر قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۱۴ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند بدوت تغییر قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۸۵ تا ۲.۴۸ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۲.۴۸ درصد کاهش، با قیمت ۱۱ میلیون و ۳۳۸ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۱.۳۹ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۸۸۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون و ۹۰۰  هزارتومان و ۳ میلیون و ۷۷۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۶۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۹ درصد کاهش به چهارمیلیون و ۷۶۸ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۰.۸۵ درصدی به یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۵ هزار و ۵۸۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۰ هزار و ۳۵۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۰ هزار و ۵۵۵ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۵ هزار و ۴۸۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۰ هزار و ۲۰۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۰ هزار و ۴۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۰ هزار و ۱۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۵ هزار و ۱۳۸ تومان و ۲۴ هزار و ۶۴۰ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نسبتا بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۹ هزار و ۵۳۰ تومان فروش و با نرخ ۲۸ هزار و ۹۴۵ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۹۶۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۲۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۹۴۵ تومان و ۳ هزار و ۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۵ هزار و ۵۷۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۵ هزار و ۳۷۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین