نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۶ هزار و ۵۳۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۲۹۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۱.۷۲ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۸۳۲ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۰۱ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۲۹ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۷۲۰۲
بازدید : ۲۳۱۴
۲۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۷۹ دلار قرار دارد. البته همزمان با افزایش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۱۳ تا ۱.۷۲ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۱.۷۲ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۸۳۲ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۰۱ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۲۹ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون تومان و ۳ میلیون و ۸۳۰ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۱۸ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۱.۱۷ درصد کاهش به چهارمیلیون و ۸۴۶ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۹۶ درصدی به یک میلیون و ۱۱۷ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

 
برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۶ هزار و ۵۳۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۲۹۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۱ هزار و ۳۶۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۶ هزار و ۴۳۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۱ هزار و ۱۴۵  تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۱ هزار و ۳۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۱ هزار تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو بدون تغییر کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۶ هزار و ۵۸ تومان و ۲۵ هزار و ۵۴۲ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۰ هزار و ۴۰۷ تومان فروش و با نرخ ۲۹ هزار و ۸۰۵ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۲۲۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۱۱۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۲۰۰ تومان و ۳ هزار و ۹۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۶ هزار و ۷۸۵ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۶ هزار و ۵۸۵ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین