انتقاد تند امین تارخ از سانسور برنامه پژمان جمشیدی

انتقاد تند امین تارخ از سانسور برنامه پژمان جمشیدی

امین تارخ با انتقادی درباره سانسور برنامه «پیشگو» با اجرای پژمان جمشیدی نوشت: حداقل اسم مهمان را زیرنویس می‌کردید.
کد خبر: ۹۸۹۹۹
بازدید : ۱
۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۶

امین تارخ با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود از برنامه «پیشگو» انتقاد کرد و نوشت: «حداقل اسم مهمان را زیرنویس می‌کردید!»

شب یکشنبه چهارم مهرماه برنامه گفتگو محور «پیشگو» با اجرای پژمان جمشیدی و با حضور الناز حبیبی پخش شد. با تماشای برنامه کاملا متوجه فیلمبرداری متفاوت این قسمت و تلاش برای گم کردن مهمان در تصویر با گرفتن نما‌های بسیار دور می‌شویم.

در تمام بخش ابتدایی گفتگوی حبیبی با مجری، مخاطب صورت مهمان را واضح نمی‌بیند و در تمام مدت مهمان رو به مجری و پشت به مخاطب است و این روند تا پایان بخش دوم برنامه ادامه دارد. انتهای برنامه تنها زمانی است که حضور مهمان را به درستی و به صورت واضح در تصویر می‌بینیم که آن هم موقع خداحافظی و تنها چند دقیقه است.

امین تارخ با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود از این برنامه انتقاد کرد و نوشت: «حداقل اسم مهمان را زیرنویس می‌کردید! مجری برنامه «پیشگو» هنرمند گرامی پژمان جمشیدی است و میهمان، یک بازیگر…‌ای کاش حداقل نام میهمان زیرنویس می‌شد.

چرا که چهره ایشان را مطلقا ندیدیم و چنانچه مجری نامشان را ذکر نمی‌کرد، نمی‌دانستیم با کدام هنرمند روبرو هستیم! آخر چه لذتی دارد سانسوری که سازندگان برنامه را وادار کند نمای نزدیک از آن مجری و نمای دور از آن میهمان باشد، تنها به دلیل زن بودن؟

خاصه برای بانویی که بسیار بی حاشیه است. می‌توان گفت از سیما به صدا رسیدید، فقط!»

پست اینستاگرام امین تارخ

 

برچسب ها: امین تارخ سانسور
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین