هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۷/۲۲

هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۷/۲۲

با توجه به هشدار‌های سازمان هواشناسی ایران امروز ۲۲ مهرماه در ارتفاعات البرز مرکزی رشد ابر و بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.
کد خبر: ۹۹۶۵۰
بازدید : ۵۹۶۴
۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸

فرادید| بر اساس آخرین خروجی مدل‌های هواشناسی ایران، امروز ۲۲ مهرماه آسمان صاف و جوی پایدار در کشور حاکم است و در بعد از ظهر و اوایل شب در ارتفاعات البرز مرکزی رشد ابر و بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

طی روز‌های جمعه، شنبه و یکشنبه در برخی نقاط سواحل دریای خزر، اردبیل و ارتفاعات البرز مرکزی رشد ابر و بارش پراکنده و کاهش نسبی دما رخ خواهد داد. دوشنبه نیز در برخی نقاط شمال غرب کشور، رشد ابر و بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

به گزارش فرادید و به نقل از سازمان هواشناسی ایران، جمعه و شنبه برای نوار شرقی کشور به‌ویژه منطقه زابل وزش باد شدید و در مناطق مستعد خیزش گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود. همچنین شنبه و یکشنبه شمال و مرکز خلیج فارس مواج خواهد شد.

آسمان تهران فردا صاف، گاهی همراه با وزش باد و با حداقل دمای ۱۵ و حداکثر دمای ۲۶ درجه سانتیگراد و طی شنبه نیز صاف و گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای ۱۴ و حداکثر دمای ۲۴ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

امروز و فردا اهواز با بالاترین دمای ۴۱ و ۴۲ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و اردبیل، ارومیه، زنجان و فرودگاه رشت با بیشینه دمای ۲۴ درجه سانتیگراد طی امروز و اردبیل با بیشینه دمای ۲۰ درجه سانتیگراد طی فردا خنک‌ترین مراکز استان‌های کشور هستند.

وضعیت آب و هوای ایران

برچسب ها: هواشناسی ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین