پشت پرده نتایج تیم ملی؛ پای رمل و جادو درمیان است؟!
اعتراف رییس فدراسیون به ارتباط با جادوگر فوتبال!

پشت پرده نتایج تیم ملی؛ پای رمل و جادو درمیان است؟!

کسی که آجورلو در کلاک کرج به بساطش لگد زد و نامش در فوتبال ایران مترادف با استفاده از قدرت ماورایی است، حالا رسما تایید می‌شود که به تیم ملی فوتبال نزدیک شده و دعا می‌خواند و می‌نویسد!
کد خبر: ۹۹۸۸۱
بازدید : ۵۳۵۴
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۸

شهاب عزیزی خادم که شائبه‌هایی درباره رابطه اش با امیر اسکندری، فردی که درباره اش گفته می‌شود مدعی قدرت‌های ماورایی است، وجود دارد، شب گذشته در برنامه زنده فوتبال برتر نه تنها به صراحت این رابطه را تکذیب نکرد، بلکه شفاف و صریح گفت چه اشکالی دارد کسی که نفس حق یا قلم حقی دارد با نفسش و قلمش به تیم ملی و فوتبال ما کمک کند؟

این اولین باری نیست که واژه ترکیبی «نفس حق» به گوش اهالی فوتبال می‌خورد. مربی جوان سایپا در سال‌های ابتدایی دهه ۸۰ هم وقتی با این پرسش مواجه شد که چرا امیر اسکندری را در ترکیب تیم دخالت می‌دهد و حتی تعویض‌ها را به جادوگر و رمال سپرده، در توجیه این رفتار گفت: «فلانی رمال یا جادوگر نیست، او دعانویس است و نفس حقی دارد.»

این شخص را به سردار مصطفی آجورلو هم در پاس تهران تحت همین عناوین معرفی کرده بودند که آجورلو به کلاک کرج رفت و با لگد به بساط این مدعی قدرت‌های ماورایی کوبید، درست مثل نادر فریادشیران که در پیکان، فرستاده این شخص را رسوا کرد.

حالا رییس فدراسیونی که در هفتمین حضور خود در برنامه فوتبالی شبکه سه تلویزیون ادعا کرد فدراسیون فوتبال دانش بنیان است، در فدراسیون دانش بنیان، حرف از نفس حق و قلم حق می‌زند و می‌گوید هر کس برای تیم ملی دعا کند ما استقبال می‌کنیم.

شهاب عزیزی خادم این حرف را برای توجیه ماجرا‌های امیر اسکندری زد، اما هیچ بعید نیست از فردا رمال‌ها به تمرین تیم ملی یا به فدراسیون فوتبال بروند و اعلام کنند به دعوت رییس فدراسیون، آماده دعا برای تیم ملی هستند.

سابقه مراجعه رمال‌ها به تیم ملی و فدراسیون

البته پیش از این هم رمال‌ها به فدراسیون مراجعه می‌کردند. دوره سرمربیگری علی پروین، شخصی به او مراجعه و ادعا کرده بود می‌تواند تمام تیم‌های حریف تیم ملی را طلسم کند. علی پروین که دوستانش تایید می‌کنند به اصطلاح «دیوانه باز» است، برای این شخص شرط گذاشت اول باید درون دروازه بایستد و محتویات سطل آشغال را مثل توپ مهار کند تا معلوم شود خودش توان این کار را دارد و بعد تیم ملی را برای طلسم کردن حریفان به او بسپارند.

طرف را با آن لباس خاصی که پوشیده بود، توی دروازه فرضی کاشتند و اطرافیان علی پروین، هر چه پوست میوه و آت و آشغال دم دست شان بود را به سر و صورت طرف کوبیدند تا برود و دیگر پشت سرش را هم نگاه نکند.

دوره حضور محمد دادکان در فدراسیون فوتبال هم شخصی مدعی شد می‌تواند ورد مخصوصی به تیم ملی بدهد که با آن ورد تیم ملی قهرمان آسیا شود، دادکان دستور داد این شخص را با لگد از کمپ تیم ملی بیرون انداختند.

احتمال هجوم رمال‌ها به مقر فدراسیون

در تمام این سال‌ها پسر عموی یک فوتبالیست شمالی، پیرمردی در جاده قم، مربی فوتبالی در استان‌های جنوبی، مادر زن یک مربی تهرانی، مادر یک مربی جوان و مردی که مدعی آتش زدن فلان جای کفتار در کویر است، بار‌ها و بار‌ها به سبک جادوگر کلاک کرج، رمال ساکن ملارد و دعانویس مشهور پاکدشت از طریق واسطه‌های فوتبالی و غیر فوتبالی به تیم‌ها و بازیکنان و مربیان پیام داده اند که می‌توانند باعث موفقیت تیم و شکست حریفان شوند.

چه تضمینی است که آن‌ها حالا به خودشان جرات نزدیک شدن به تیم ملی را ندهند و سراغ فدراسیون فوتبال نیایند؟

منبع:طرفداری

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین