فوکِس ۲۰۲۲؛ فورد ۳ سیلندر آتشین با طراحی اسپرت

فوکِس ۲۰۲۲؛ فورد ۳ سیلندر آتشین با طراحی اسپرت

فوکس ۲۰۲۲ فیس لیفت همچنین با پیشرانه ۴ سیلندر ۱.۵ لیتری دیزل قابل سفارش است که در نسخه‌های ۹۵ و ۱۲۰ اسب بخاری ارائه می‌شود. در بخش جعبه دنده نمونه ۶ سرعته دستی و ۸ سرعته اتوماتیک پیش روی مشتری قرار می‌گیرد.
کد خبر: ۹۹۸۹۵
بازدید : ۸۳۴۰
۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۸

فوکِس یکی از پرمخاطب‌ترین محصولات کمپانی فورد است که از سال ۱۹۹۸ تا کنون روی خط تولید قرار دارد. این خودرو در کلاس کامپکت (جمع و جور) قرار می‌گیرد و در کلاس‌های متنوع بدنه مانند ۳ یا ۵ درب هاچ بک، ۴ درب سدان و سالون، ۵ درب استیت، ۲ درب کوپه و ۲ درب کابریولت عرضه شده است.

نسل اول فوکس در سال ۱۹۹۸، نسل دوم ۲۰۰۴، نسل سوم ۲۰۱۱ و نسل چهارم در سال ۲۰۱۸ معرفی شده است. در این میان نسخه‌های فیس لیفت و بازار هدف خاص نیز حضوری فعال داشته اند.

اکنون تصاویر فیس لیفت ۲۰۲۲ فورد فوکس در اختیار رسانه‌ها قرار دارد که همچنان یک محصول جذاب را پیش روی مخاطب قرار می‌دهد. فورد امکان نصب آپشن اسپرت با را برای مشتریان در نظر گرفته که شامل رینگ‌های آلومینیومی جدید، هدلایت اختصاصی با گرافیک داخلی ال ایی دیی و همچنین چراغ‌های اصلی عقب با گرافیک داخلی اختصاصی می‌شود.

اما مهمترین تغییرات نسخه فیس لیفت به کابین مربوط می‌شود که از آخرین سیستم سرگرمی فورد با نام سینک ۴ استفاده شده است. این پکیج شامل نمایشگر بزرگ ۱۳.۲ اینچی لمسی، اپل کارپلی و اندروید اوتو وایرلس، سیستم تهویه هوشمند و ... می‌شود. در این میان تعداد دکمه‌های فیزیکی تنظیمی نیز در مقایسه با مدل قبلی کاهش یافته است.

در بخش پیشرانه در نسخه ۴۸ ولتی هیبرید ملایم از تپنده ۱ لیتری ۳ سیلندر ۱۲۵ اسب بخاری استفاده می‌کند. همین پیشرانه در تریم ۱۵۵ اسب بخاری نیز قابل سفارش است. هر دو مدل از جعبه دنده ۶ سرعته دستی یا نمونه ۷ سرعته دوکلاچه (آپشن) در ارتباط با محور جلو استفاده می‌کنند.

بدون سیستم هیبرید ملایم پیشرانه ۳ سیلندر در نسخه‌های ۱۰۰ و ۱۲۵ اسب بخاری قابل سفارش است؛ که این مدل فقط با جعبه دنده ۶ سرعته دستی ارائه می‌شود.

فوکس ۲۰۲۲ فیس لیفت همچنین با پیشرانه ۴ سیلندر ۱.۵ لیتری دیزل قابل سفارش است که در نسخه‌های ۹۵ و ۱۲۰ اسب بخاری ارائه می‌شود. در بخش جعبه دنده نمونه ۶ سرعته دستی و ۸ سرعته اتوماتیک پیش روی مشتری قرار می‌گیرد. برای مشتریانی که هیجان بیشتری می‌خواهند، تریم اس تی با پیشرانه ۲.۳ لیتری توربو و ۲۸۰ اسب بخار خروجی قابل سفارش است.

نسل اول
نسل اول
نسل دوم
نسل دوم
نسل سوم
نسل سوم
نسل چهارم
نسل چهارم
برچسب ها: فورد فوکوس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین