فرادید | صفحه نخست - حوادث
با فریاد‌های اینکه دیگر نمی‌خواهم به زندان بازگردم با تفنگی که در دست داشت، اقدام به خودکشی کرد. کارآگاهان با حضور در خانه متهم موفق به دستگیری دو همدست دیگر وی شدند و در بازرسی از خانه امین و همدستانش دستگاه ضرب سکه‌های تقلبی و تعدادی سکه طلا جعلی آماده فروش، بیسیم و کارت جعلی نهاد ریاست‌جمهوری به دست آوردند.
ال. چاپو، یکی از بزرگترین قاچاقچیان جهان محکوم شد
امدادرسانی ستاد اجرایی به سیل‌زدگان خوزستان
علاوه بر این خدمات با همیاری جهادی قرارگاه خاتم و سایر نیرو‌های امدادی در منطقه، روزانه تعداد ۱۰۰۰ وعده غذای گرم در منطقه توسط گروه‌های جهادی توزیع شده است که این تعداد از فردا به ۲۰۰۰ وعده غذای گرم افزایش پیدا خواهد کرد.
در این حادثه ۷ نفر جان باختند و ۲۸ نفر مجروح شدند که پس از اقدامات اولیه توسط تکنسین‌های اورژانس به نزدیکترین مرکز درمانی انتقال یافتند.
وقوع سونامی در تنگه سوندای اندونزی ۶۵ کشته برجای گذاشت.
مؤسسۀ ژئوفیزیک دانشگاه تهران بزرگی این زلزله را ۶.۴ ریشتر و محل وقوع آن را استان کرمانشاه - حوالی سر پل ذهاب در عمق ۷ کیلومتری زمین اعلام کرده است.
دولت استرالیا پس از آن حداکثر مجازات دستکاری خرابکارانه در میوه را از ده سال به پانزده سال زندان افزایش داد و همچنین اعلام کرد که به کسی که اطلاعات مفیدی در این باره ارائه کند، ۱۰۰ هزار دلار استرالیا (معادل ۷۲ هزار دلار آمریکا) پاداش خواهد داد.
مرگ احتمالی ۱۸۹ سرنشین در سقوط هواپیمای اندونزی
دو سال پس از خروج از "لیست سیاه"
این شرکت هوایی که یکی از بزرگترین مشتریان آمریکا است در ماه اوریل اعلام کرد که ۵۰ فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ به قیمت ۶.۲۴ بیلیون دلار خریداری کرده است.
چراغ راهنمایی سبز شده و ماشینی نیز درحوالی نبوده است؛ یانا بر روی خط عابر می‌ایستد تا کفش خود را درست کند. یکی از دوستان این مدل گفت که همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد، هیچکس موفق به انجام واکنش نشد. یک تویوتا در حالی که چراغ قرمز بود و مشخص بود که سرعت بالایی دارد به یانا زده و بدون توقف متواری می‌شود.
جانم در خطر بود. قتل این چند زن مرا به وحشت انداخته بود و دیگر نمی‌توانستم آن جا زندگی کنم به همین دلیل عراق را ترک کردم و به اردن آمدم.
افزایش قربانیان کودک آزاری در کشور
پس از مرگ مرموز این دختر بچه به‌دلیل آنکه نشانه کبودی‌های زیادی در بدن وی دیده می‌شد مسئولان بیمارستان طی تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ آنان را در جریان ماجرا قرار دادند.
با وقوع حادثه، خانواده این فرد در تماس با سامانه اورژانس تماس گرفتند، اما با حضور این ماموران و اقدام به انتقال وی به بیمارستان در راه اعزام به بیمارستان جان باخت. بیمارستان امداد مشهد در این زمینه اعلام نظری نکرد.
۲۲ شهریور ماه سالجاری، پس از جدال لفظی بین یک زوج جوان، مرد ۳۷ ساله برای استعمال مواد مخدر راهی زیر زمین خانه می‌شود. وی تا ساعت ۲ بامداد در حال استعمال موادمخدر بوده که صبح همسرش وی را در حالی که خواب آلود نقش بر زمین شده، می‌بیند.
مشاوره تحصیلی با چاشنی آبمیوه مسموم و ضرب و شتم
متهمی که در پوشش ارایه مشاوره درسی زن جوانی را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، در دام ماموران پلیس گرفتار شد.
روز شنبه ۳۱ شهریور و همزمان با برگزاری مراسم رژه نیرو‌های مسلح در سراسر کشور و نمایش اقتدار نظامی و دفاعی ایران اسلامی، دشمنان قسم خورده ملت ایران با اجیرکردن یک گروهک دون‌پایه تجزیه‌طلب و تروریستی در اهواز - شهر پایمردی و استقامت ایران اسلامی - دست به عملیات کور تروریستی زدند.
    صفحه  از ۵۸
نگاه ویژه

پوران، مهربان بود

دکتر ناصر فکوهی
پرطرفدار