فرادید | صفحه نخست - گوناگون
پرستاری که زنی را وضعیت نباتی باردار کرد
پلیس یک پرستار ۳۶ ساله را به اتهام حامله کردن یک زن که در یک مرکز مراقبت از بیماران در شهر فینیکس ایالت آریزونای آمریکا بستری است و در وضعیت نباتی به سر می‌برد، دستگیر کرد. این زن ماه گذشته به شکلی غیر منتظره وضع حمل کرد.
جنجال امیرمهدی ژوله وقتی
برخی کاربران دیگر اما، با اشاره به این که او به عنوان یک سلبریتی ایرانی، نباید برای خنداندن مخاطبان خود، به شعری متوسل شود که الفاظی دور از ادب دارد و بدتر آن که آن را به عنوان یک شعر فولکلور فارسی، در یک کشور خارجی بخواند، از این کار انتقاد کرده‌اند
باردار شدن و زایمان زنی که در کما بود
این بیمار که هویتش فاش نشده به گفته پرستاران در چند ماه گذشته "ناله" می‌کرده، اما هیچ کدام از کسانی که از او نگه‌داری می‌کردند متوجه علت این ناله‌ها و تغییرات جسمی او نشده بودند.
تجاوز گروهی به خاطر رای دادن به حزب مخالف
در بنگلادش
هفته گذشته همسر این زن شکایتی مطرح کرد که این مردان، به زور وارد خانه آن‌ها در منطقه نواخالی شده، او و چهار فرزندشان را با طناب بسته‌اند و در نیمه شب به زن او تجاوز کرده‌اند.
دردسر‌های این شهروند فلاورجانی به همین جا خلاصه نمی‌شود. خودش تعریف می‌کند: برای باز کردن حساب و واریز حقوقم، حسابی دوندگی کردم. هرچند وقت یک بار حساب از تهران بسته می‌شد و کارمندان بانک می‌گفتند که سیستم مرکزی کد ملی من را تشخیص نداده یا رد کرده است.
کافه رستوران مذهبی در تهران
در کافه رستورانی که برای افراد مذهبی افتتاح شده است پذیرش بانوان فقط با پوشش چادر است و غذا‌ها از مواد اولیه سالم و زیر نظر اطبای طب سنتی توسط آشپز‌های با وضو تهیه شده است.
عکس دیده نشده از امام جمعه جدید تهران با تی شرت چگوارا
جالب است بدانید که شماری از بهترین ایرلاین‌های دنیا در منطقه خاورمیانه خودمان قرار دارند و ایرلاین‌هایی مثل قطرایرویز، ترکیش ایرلاینز، الاتحاد، امارات و … در سال‌های اخیر از جنبه‌های مختلفی به عنوان بهترین‌ها انتخاب شده اند.
استراتژی درآمدی غول تجارت الکترونیکی جهان
شرکت مورگان استنلی بازاریابی تجاری در آمریکا یک بازار ۱۷۸ میلیارددلاری در طول سال است و انتظار می‌رود بخش عمده آن به آمازون تعلق گیرد.
فروشندگان این بازار نه تنها به مردم منطقه، پرنده وحشی شکار شده می‌فروشند بلکه حاضر به صادر کردن این پرندگان به بازار‌های دیگر شهر‌ها از جمله تهران هستند.
کشتی موشکی هسته‌ای «پطر کبیر» از ناوگان شمالی یکی از آنهاست. این کشتی جنگی مجهز به تسلیحات ضد کشتی و مجتمع‌های موشکی «گرانیت» و سیستم پدافند هوایی «اس-۳۰۰ اف — فورت» است.
ورود سامانه بارشی جدیدی از غرب کشور
با توجه به شمالی شدن جریانات دریای خزر از شامگاه امروز تا فردا (جمعه) ساکنان استان‌های گیلان، مازندران و اردبیل شاهد بارش باران و وزش باد همراه با افت نسبی دما خواهند بود، فردا دمای هوا بین ۷ تا ۱۰ درجه کاهش خواهد یافت. مدیر کل شبکه پایش
    صفحه  از ۱۳
نگاه ویژه

پوران، مهربان بود

دکتر ناصر فکوهی
پرطرفدار