فرادید | صفحه نخست - گوناگون
فروشندگان این بازار نه تنها به مردم منطقه، پرنده وحشی شکار شده می‌فروشند بلکه حاضر به صادر کردن این پرندگان به بازار‌های دیگر شهر‌ها از جمله تهران هستند.
کشتی موشکی هسته‌ای «پطر کبیر» از ناوگان شمالی یکی از آنهاست. این کشتی جنگی مجهز به تسلیحات ضد کشتی و مجتمع‌های موشکی «گرانیت» و سیستم پدافند هوایی «اس-۳۰۰ اف — فورت» است.
ورود سامانه بارشی جدیدی از غرب کشور
با توجه به شمالی شدن جریانات دریای خزر از شامگاه امروز تا فردا (جمعه) ساکنان استان‌های گیلان، مازندران و اردبیل شاهد بارش باران و وزش باد همراه با افت نسبی دما خواهند بود، فردا دمای هوا بین ۷ تا ۱۰ درجه کاهش خواهد یافت. مدیر کل شبکه پایش
ملکه زیبایی روس، ملکه پادشاه مالزی
عروس روسی، ۲۴ سال از پادشاه، معروف به «اعلیحضرت»، کوچکتر است. او قبل از اینکه عروس سلطنتی شود، گفته بود: «معتقدم که مرد باید رئیس خانواده باشد و البته نباید از یک زن (درآمد) کمتری داشته باشد».
در کنار فعالان صلحی که به واقع شایسته دریافت این جایزه بودند، برخی دیگر اصولاً شایستگی آن را نداشتند که به عنوان برنده صلح نوبل معرفی شوند و یا غالباً کوتاه زمانی بعد از دریافت این جایزه خط‌مشی صلح‌طلبانه را کنار گذاشته و مسیر کاملاً ناصوابی را ادامه دادند.
استخر و دو پیکر
بعد از این که قیمت این تابلو به بالای هفتاد میلیون دلار رسید، دو مشتری پر و پا قرص که با تلفن در حراج شرکت کرده بودند، ده دقیقه روی دست هم بلند شدند تا سرانجام یکی منصرف شد و نقاشی به نود میلیون دلار فروش رفت.
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش برف در ارتفاعات کشور از ورود سامانه بارشی جدید طی امروز خبر داد.
بازیگر «حوالی پاییز» حرص مخاطب را درمی‌آورد
بازی کرده‌ام با توجه به اینکه تلویزیون یک رسانه عمومی است و همه افراد با هر سن و تفکری آن را می‌بینند می‌توانیم از طریق یک نقش منفی پیام‌های مثبتی را به مخاطب بدهیم به دلیل آنکه با سیگار کشیدن کاراکتر‌های منفی یا هر کاراکتری در فیلم‌ها مشکل دارم، سعی کردم با سیب خوردن پیغام خودم را برسانم.
از میشل اوباما تا جک دورسی
ترامپ چندی پیش از «الیزابت وارن» نماینده حزب دموکرات درخواست کرد اگر با آزمایش DNA ثابت کند از بومیان اصیل امریکا است به مؤسسه او در انتخابات میان‌دوره مجلس مبلغ قابل ملاحظه‌ای را اهدا می‌کند. خانم وارن هفته گذشته این آزمایش را انجام داد و هشتگی با نام او مورد توجه قرار گرفت.
لاکچری‌بازی جدید؛ ناهار ۵ میلیونی در کنار سلبریتی‌ها
اول گفته می‌شود با تم مشکی یا زرشکی در میهمانی حاضر شوند یعنی دیکته کردن وضعیت ظاهری و یک دست شدن حاضران و دوم دعوت از سلبریتی‌ها با قیمت‌های بسیار گران برای حضور و تعیین چند عکاس برای عکسبرداری از میهمانان با سلبریتی‌ها که هر کدام از این عکس‌ها حداقل تا ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود آن هم با نیت به ظاهر خیر.
آمار عمل زیبایی در ایران بسیار بالاست و به تازگی عمل‌های زیبایی عجیبی مثل عمل چشم و گوش به این لیست اضافه شده است.
    صفحه  از ۱۲
پرطرفدار