فرادید | صفحه نخست - فرادید
بسیاری از زنان اهل کشور‌های جنوب آسیا مستقیم به شهر‌های بزرگ چین می‌روند و پس از اسکان یافتن در این شهر‌ها تصاویر آن‌ها در اپلیکیشن‌ها برای همسریابی پخش می‌شود.
چسبندگی قیمت‌ها در بازار خودرو
رکود خرید و فروش خودرو همچنان ادامه دارد
هرچه هست، بازار خودرو در شرایط فعلی همچنان رکودی سنگین را به خود می‌بیند، اما چندان میلی به کاهش قیمت ندارد. این مقاومت بازار، از آنجا سرچشمه می‌گیرد که اولا هنوز قیمت جدید بسیاری از خودرو‌ها اعلام نشده و کماکان فاصله قیمت کارخانه و بازار زیاد است و ثانیا به‌دلیل تورم انتظاری مشتریان، خرید و فروش چندانی صورت نمی‌گیرد. اما سری به بازار بزنیم و ببینیم نمودار قیمت‌ها طی هفته جاری چه افت‌و‌خیزی را تجربه کرده است.
به بهانه سالگرد تاسیس تهران جدید
تهران را طفیلی ری می‌دانند. شاه طهماسب صفوی آن را پایه نهاد و ناصرالدین‌شاه آن را پایتختی مدرن ساخت، ولی در خیابان مولوی تهران ۷۰۰۰ سال زندگی وجود داشته است.
از زمانی که بازار سکه کاهشی شده است بسیاری از مردم در انتظار کاهش بیشتر قیمت‌ها در بازار سکه و طلا هستند. بعضی روزها قیمت‌ها اندکی بالا می‌رود اما می‌توان در کل بازار سکه و طلا را کاهشی دانست. در ادامه به بررسی قیمت‌های سکه و طلا در بازار امروز می‌پردازیم.
عقب‌نشینی انتظارات تورمی
چشم‌انداز نرخ سود در اقتصاد ایران چگونه است؟ انتظارات تورمی را در اقتصاد با چه معیاری می‌توان سنجید؟ آیا بازار کارآیی وجود دارد که بتوان بر اساس قیمت‌های آن میزان بازدهی را در افق‌های زمانی مشخص ملاحظه کرد؟
گزارش از جزییات مزایده بخش اول اموال محکوم معروف پرونده فساد نفتی
فقط نیسانِ «بابک» را خریدند. دو خودروی بی‌ام‌و، یک پورشه و دو موتور سوزوکی و هوندا روی دست دادسرا ماند.
چرا استخوان هایمان پوک می شود؟
پوکی استخوان یا استئوپروز یک بیماری خاموش و پیشرونده است. این بیماری که به‌دلیل کاهش ذخایر استخوانی بروز می‌کند در مراحل پیشرفته با شکستگی استخوان‌ها بخصوص استخوان گردن ران علامتدار می‌شود.
با ضددردهای طبیعی آشنا شوید
دارو‌های مسکن مانند ایبوپروفن و استامینوفن از گزینه‌های رایج برای تسکین درد‌های روزانه ما هستند، اما ضرر مصرف بسیاری از این دارو‌های بدون نسخه به بدن می‌تواند بیشتر از سود آن‌ها باشد و این در شرایطی است که با روند استفاده بیش از حد از این قبیل دارو‌ها برای مقابله با درد مزمن مواجه هستیم.
دانشجویان دانشگاه آزاد چه بپوشند و چطور آرایش کنند؟!
اخیرا آیین نامه آراستگی دانشگاه آزاد سروصدای زیادی به پا کرده است. این بار مسئولان دانشگاه آزاد وارد حیطه پوشش دانشجویان شده‌اند و کمیته‌ای راه انداخته‌اند که اساساً معلوم نیست قرار است چه چیزی را آراسته تحویل دانشگاه بدهد!
در این گزارش خواندنی از جزییات مراسم ساده عقد سیداحمد خمینی با فاطمه دانش‌پژوه نوشته‌ایم و شما را با تازه عروس خاندان خمینی آشنا کرده‌ایم.
زباله پولدارها کثیف‌تر است
طبق بررسی‌ها در منطقه ۱۷ هرچه درآمد بیشتر می‌شود میزان پسماند شامل پسماند خشک و‌تر هم بیشتر می‌شود. خانواده‌های فقیرتر کمتر از یک کیلو و خانواده‌های متوسط‌تر بالای یک کیلو پسماند‌تر در روز تولید‌ می‌کنند. هر چه خانواده فقیرتر باشد تمایل بیشتری به فروش پسماند خشک دارد؛ از این رو در میان پسماند خانواده‌های فقیر زباله خشک شناسایی نشده است
آگهی عجیب مرکز دولتی؛ کودکان کاری با دستمزد پایین!
معضل اجتماعی کودکان کار در حالی به یکی از مناقشه‌برانگیزترین معضلات اجتماعی در جهان تبدیل شده است که سازمان بین‌المللی کار هرساله برنامه‌هایی را برای حل این مشکل ارائه می‌کند و در ایران نیز برنامه‌ها و نشست‌های متعددی برای حل این معضل اجتماعی اجرا می‌شود.
فراز و فرودهای زندگی عاشقانه لئو تولستوی و سوفیا
۱۰۸مین سالمرگ تولستوی
شکایات و مشاجرات بین زن و شوهر تولستوی را به این فکر می‌اندازد که چطور نزدیک ۵۰ سال سوفیا را تحمل کرده و با او عمرش را از بین برده است. او متعجب است که چطور عاشق سوفیا بوده و از او فرزندانی دارد. این نارضایتی در نهایت لئو را بی‌تاب می‌کند و او را از خانه فراری می‌دهد.
دلایل جوان ژاپنی برای ازدواج گران‌قیمت با یک عروسک
"من عاشق میکو هستم"
مادر آکیهکو کوندو دعوت به عروسی تنها پسرش را که این ماه در توکیو برگزار شد رد کرد. هر چند که اگر علتش را بدانید از این موضوع تعجب نمی‌کنید: او داشت با یک هولوگرام ازدواج می‌کرد.
احمدی‌نژاد با دفترچه خاطرات دکترحسین فاطمی چه کرده است؟
این دفترچه همراه من در لندن بود؛ اگر من آقای احمدی‌نژاد را نمی‌دیدم، امکان داشت این دفترچه همچنان در صندوقچه من باقی بماند و من به خاطر لطف ایشان، این دفترچه را به ایشان دادم که به محض اهدای آن بسیاری از افراد من را مورد انتقاد قرار دادند که ما حاضر به خرید این دفترچه بودیم؛ درحالی‌که من هیچ وقت کار خرید و فروشی نکردم
    صفحه  از ۱۷۰۷
پرطرفدار