فرادید | صفحه نخست - فرادید
ماجرای اخراج مؤذن بدنساز!
ویسام زلافی، نگهبان مسجد می‌گوید: "چطور می‌توانند ابراهیم را از شغلش جدا کنند، فقط به این دلیل که در یک مسابقه شرکت کرده است؟ ما در کل عکا، موذنی با همچین صدای زیبایی نداریم. "
در بازار امروز سه‌شنبه ۲۳ بهمن قیمت سکه و قیمت طلا نسبت به روز گذشته افزایش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۲۳۵ هزار تومان معامله شد.
قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۵۰ تومان افزایش یافت و ۱۳ هزار و ۷۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۶۵۰ تومان است.
خوک‌هایی که صاحبشان را زنده زنده می‌خورند
خوک های مرگبار
به گزارش رسانه‌های دولتی روسیه، خوک‌های گرسنه صورت، گوش‌ها و شانه‌های زن را گاز زده و خورده اند. هویت این زن فاش نشده است.
در این مطالعه دیده شده، به هر میزان که در افراد تغییرات ژنتیکی به میان می‌آید، به همان مقدار، احتمال دچار شدن آن‌ها به افسردگی بیشتر می‌شود
سلطان خودرو کیست؟
جریان فاسد در بازار خودرو
افزایش یکباره ۵ میلیون تومانی قیمت خودرو به طور قطع از جایی دیکته شده است؛ در غیر این‌صورت یک خودرو در شرایطی که پیش‌فروش خودرو صورت می‌گیرد اینچنین گران نمی‌شود و سایر خودرو‌ها هم از این قاعده مستثنی نیستند.
اگر آن را با دیگر آثار سازنده اش مقایسه کنیم درخواهیم یافت که به وضوح فیلم، چیز‌هایی کم دارد و نمی‌توان آن را هم سطح فیلم‌های خوبِ صدرعاملی قرار داد.
بنفشه آفریقایی؛ محترم، اما دست به عصا
فیلمی که کاراکتر‌های درست و قابل احترامی دارد. چیزی که در سینمای این روز‌ها کمتر می‌بینیم. ایده مرکزی فیلم دیالوگی است که شکوه به زبان می‌آورد: «من تو این سال‌ها یاد گرفتم که هر چیزی جای خودشو داره.»
به دلیل درام بی‌چالش و بی افت و خیزش تبدیل به فیلمی شده که خون ندارد و به ضرب و زور موسیقی قرار است نفس تماشاگر را بگیرد. فیلمی که زندگی قهرمانش را در کلوزآپ قرار نمی‌دهد.
مرضیه هاشمی به ایران بازگشت.
قیمت طلا و قیمت سکه در ادامه روند صعودی‌اش امروز ۱۰ بهمن افزایش چشمگیری داشت.
مرد درختی دوباره زیر تیغ
یک مرد بنگلادشی که از یک بیماری ژنیتکی بسیار نادر به نام سندروم «مرد درختی» رنج می‌برد دوباره به بیمارستان منتقل شده و به تشخیص پزشکان باید چند جراحی دیگر روی او انجام شود.
بررسی موتور‌های جست‌وجوی معتبر ملکی حکایت از آن دارد که یافتن آپارتمان نوساز کوچک و متوسط متراژ (تا ۷۰ مترمربع) در اغلب مناطق شهر بسیار دشوار شده است، طوری که به اذعان مشاوران املاک از هر ۱۰ آپارتمان فایل شده نزد بنگاه‌ها، اغلب بیشتر از یک مورد دارای دو ویژگی توامان نوساز بودن و متراژ کوچک یا متوسط نیست.
سه باور اشتباه معامله‌گران ارز
به گفته فعالان، معامله‌گران ارزی دیروز سعی داشتند با برجسته کردن برخی اخبار و وقایع، قیمت دلار را به کانال‌های بالاتر ببرند، ولی عرضه بازارساز با قیمتی نزدیک به نرخ بازار و عدم ورود تقاضای احتیاطی موجب شد که طرح نوسان‌گیران ناکام شود.
    صفحه  از ۱۷۱۰
نگاه ویژه

پوران، مهربان بود

دکتر ناصر فکوهی
پرطرفدار