فرادید | صفحه نخست - سفر
تصاویر/ اسرارآمیزترین مکان دنیا
این روستای ساحلی بین مردم شناخته شده نیست فقط گاهی تعداد کمی از طرفداران دایناسور‌ها به اینجا سفر می‌کنند. از جاده‌های پرپیچ و خم که از میان جنگل‌ها و مراتع رد شده، می‌گذرند و در انتها این جاده به شهر " Chicxulub Pueblo" می‌رسد که از یوتیکان تا آنجا با ماشین ۳۰ دقیقه باید رانندگی کرد.
پیشنهاد سفر‌های نوروزی
کجا باید بریم؟
سفر رفتن به سمت شمال کشور از آن دست مسافرت‌هایی است که حتی در تعطیلات دو روزه میان سال هم مردم از آن استقبال می‌کنند.
گشتی در رستوران‌های عمان
کشور عمان در مسیر دریایی کشورهای حوزه خلیج فارس و هندوستان از دیرباز مکانی پررفت و آمد با بندرهایی شلوغ بوده است. همین ویژگی به تاثیرپذیری فرهنگی بالای مردمان این دیار انجامیده که انعکاس آن را می توان در خوراک و آشپزی آن به تماشا نشست.
بهترین مقاصد گردشگری جهان در 2018
افیست نگاهی به عکس های جزیره ایشیگاکی بیندازید تا بلافاصله متوجه شوید با چه بهشتی رو به رو هستید! جزیره ای کوچک که در میان آب های نیلگون و شفاف اقیانوس آرام جا خوش کرده است. ساحل های این جزیره سفید و دست نخورده اند و گویی هنوز بشری پا بر روی آن ها نگذاشته است.
مسافرت در عصری که زندگی ماشینی با همه مشغله هایی که داریم عزم خود را جزم کرده تا ریشه انسان را بکند.
۱۰ مکانی که به وسیله گردشگری در حال نابودی هستند
در مورد 10 شگفتی طبیعی و مکان تاریخی زیر، هجوم گردشگران باعث شده که حفظ آن ها در بلند مدت مورد تهدید قرار بگیرد. اگر مراقب نباشیم، ممکن است این مکان های ارزشمند را برای همیشه نابود کنیم.
سفر به کراکوف؛ شهری جادویی در لهستان
كراكوف بهترین شهر گردشگری لهستان است؛ شهری زیبا، تاریخی و دانشجویی كه تا 400 سال پیش پایتخت این كشور محسوب می‌شد.
به همه گردشگران توصیه می‌شود از مناظر بی‌نظیری مانند شکوه بی‌بدیل رشته کوه البرز پوشیده از برف که از اکثر خیابان‌های شمالی تهران امکان مشاهده آن هست و آثاری مانند برج آزادی، برج میلاد، پل طبیعت، دریاچه خلیج فارس (چیتگر)، بام تهران، تله‌کابین توچال، تله‌سیژ دربند، باغ ایرانی، باغ هنر، باغ‌موزه مینیاتوری و ... به عنوان بخشی از جاذبه‌های تهران دیدن کنند.
    صفحه  از ۲
نگاه ویژه

پوران، مهربان بود

دکتر ناصر فکوهی
پرطرفدار