فرادید | مجله فوتبال - ایرانی

Faradeed | فرادید اخبار

دعوای فرهاد مجیدی، باشگاه استقلال و وزارت ورزش
داستان از چه قرار است؟

دعوای فرهاد مجیدی، باشگاه استقلال و وزارت ورزش

گرچه مدیرعامل باشگاه استقلال مدعی است که موضع گیری فرهاد مجیدی به خاطر رد شدن درخواست غیر قانونی او برای آوردن مربی ایتالیایی بوده است. اما سرمربی استقلال موضوع مشکلات مالی باشگاه را بزرگترین چالش موجود معرفی کرده است. مجیدی در این رابطه گفته که برای یک ام آر آی ساده که هزینه‌اش به یک میلیون تومان هم نمی‌رسد، مدیریت خبر می‌دهد که پول ندارد.  

صادرات معکوس در فوتبال ایران!

اگر این چرخه در ایران حرفه‌ای‌تر دنبال شود، بعید نیست که بعد از چندی، با ظهور نسل جدید مربیان فوتبالی در ایران، شاهد لژیونرشدن مربیان شاغل در ایران به سطوح پایین‌تر فوتبال اروپا هم باشیم

۷ میلیارد تومان بده میزبان شو!

پیش‌از‌این به بهانه‌های مختلفی از جمله نبودن امنیت لازم، تحریم و چگونگی برخورد با شیوع ویروس کرونا، میزبانی از تیم ملی و باشگاه‌های ایرانی گرفته شده است. حالا آن موارد هنوز برطرف نشده، شرط دیگری هم به آن اضافه شده است:

اختراع عدد جدید توسط تیم ملی بسکتبال!

تدارکات تیم بدون توجه به املای عدد ۶ انگلیسی، این عدد را به صورت برعکس روی پیراهن حامد حسین‌زاده، گارد تیم ملی ایران چسبانده‌اند که گویا این شماره را مقابل آینه قرار داده‌اند!

ایران به عراق ببازد هم شانس صعود دارد!

از آنجا که تیم اول هر گروه به علاوه ۴ تیم برتر دوم گروه‌های هشت گانه به مرحله دوم انتخابی صعود می‌کنند، ایران در تلاش است تا کار را به، اما واگر نکشاند و با برتری برابر عراق، به عنوان صدرنشین به مرحله بعدی صعود کند.