فرادید | راه‌نمای زندگی - خودآگاهی

Faradeed

تست استایل شخصیتی

تست استایل شخصیتی

وقتی همگام با پوشش اصلی و طبیعی خود پیش بروید، به طور خودبه‌خود و غیرارادی احساس راحتی و خوشایندی خواهید داشت و به خود اجازه درخشیدن می‌دهید. خودتان را پشت یک ماسک پنهان نمی‌کنید و احساس رهایی و آزادی می‌کنید.
زندگی افرادی که بر نقص‌های ظاهری چیره شدند

"خیلی صریح گفتند صورت شما مناسب نیست"

در بسیاری از مواقع عقبگرد داشتم مانند زمانی که در مصاحبه شغلی در یک هتل گردشگری مرا رد کردند و خیلی صریح به من گفتند صورت شما برای کار ما مناسب نیست.
تصاویر/
عکاس فرانسوی عضو آژانس عکس "سیگما"

تصاویر/ "آلن دژان" و انقلاب ایران

"آلن دژان" عکاس خبری که در دهه هفتاد میلادی برای آژانس عکس "سیگما" و سپس برای "کوربیس" عکاسی می کرد در آستانه انقلاب اسلامی به ایران آمد و از آنچه در بهمن 1357 و هفته های منتهی به آن در ایران به وقوع می‌پیوست عکاسی کرد.
تصاویر/ روزهای انقلاب در تبریز
به روایت عکاس فرانسوی

تصاویر/ روزهای انقلاب در تبریز

در مجموعه عکس های "ژیل پرس" عکاس فرانسوی از انقلاب ایران تعدادی عکس از سفر او به تبریز در ماه‌های پس از انقلاب اسلامی وجود دارد.
تصاویر/ روزهای انقلاب در تهران (1)
به روایت عکاس فرانسوی

تصاویر/ روزهای انقلاب در تهران (1)

فرادید| "ژیل پرس" عکاس فرانسوی یکی از مشهورترین عکاسان انقلاب اسلامی است که مجموعه‌ای منحصر به فرد از مردم و جامعه ایران در ماه‌های پس از انقلاب اسلامی را عکاسی کرده است.
تصاویر/ حوادث‌ انقلاب
به روایت «عباس» (3)

تصاویر/ حوادث‌ انقلاب

"عباس" عکاس مشهور ایرانی که از اعضا برجسته آژانس عکس "مگنوم" به حساب می آید یکی از مشهورترین راویان مصور انقلاب بهمن 1357 است.