نرخ دلار، سکه، طلا و یورو دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲

نرخ دلار، سکه، طلا و یورو دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲

قیمت طلا ۱۸ عیار به ازای هر گرم به دو میلیون و ۴۱۰ هزار تومان رسید. هر قطعه سکه امامی به‌شکل تکفروشی ۲۸ میلیون و ۸۱۱ هزار تومان معامله شد

کد خبر : ۱۶۲۴۵۷
بازدید : ۴۴

قیمت طلا ۱۸ عیار امروز دوشنبه ۲۹ آبان همزمان با نیمه ابتدایی معاملات بازار به‌ازای هر گرم ۱۴ هزار تومان کاهش پیدا کرد و به دو میلیون و ۴۱۰ هزار تومان رسید.

سکه امامی هم همزمان ۱۵۰ هزار تومان ارزش شد و نرخ فروش آن با عقب‌نشینی از مرز ۲۹ میلیون، به ۲۸ میلیون و ۸۱۱ هزار تومان تقلیل پیدا کرد. دلار خدماتی اما براساس اعلام مرکز مبادله ارز و طلا امروز ۴۱ هزار و ۶۰۰ تومان عرضه می‌شود که به معنی رشد ۴۰۰ تومانی درمقایسه با دیروز است.

قیمت ارز خدماتی

قیمت دلار خدماتی امروز دوشنبه ۲۹ آبان همزمان با نیمه ابتدایی معاملات بازار ۴۱ هزار و ۶۰۰ تومان به ثبت رسید. قیمت دلار خدماتی با این اوصاف درقیاس با دیروز ۴۰۰ تومان رشد داشته است. قیمت یورو خدماتی، اما درحالی ۴۵ هزار و ۳۱۰ تومان است که دیروز این اسکناس ۹۰ تومان بیشتر عرضه می‌شد.

قیمت انواع ارز تا ساعت ۱۲:۱۵

انواع ارز توافقی و خدماتی

یکشنبه

امروز

دلار

41 هزار و 200 تومان

41 هزار و 200 تومان

یورو

45 هزار و 400 تومان

45 هزار و 310 تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار و انواع سکه

هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز دوشنبه ۲۹ آبان تا ساعت ۱۲ و ۱۵ دقیقه دو میلیون و ۴۲۴ هزار تومان معامله شد و نسبت به دیروز، به ازای هر گرم ۱۰ هزار تومان ارزان شد.

سکه امامی هم ۲۸ میلیون و ۸۱۱ هزار تومان به فروش رسید و نسبت به آخرین معاملات دیروز ۱۵۰ هزار تومان ارزان شد. نیم‌سکه هم ۱۵ میلیون و ۱۱۰ هزار تومان و ربع‌سکه ۱۰ میلیون و ۹۰ هزار تومان فروخته شدند که این اعداد ۵۰ هزار تومان کمتر از دیروز است.

قیمت انواع سکه و طلا تا ساعت ۱۲:۱۵

طلا 18 عیار و انواع سکه

یکشنبه

امروز

طلا 18 عیار

دو میلیون و 424 هزار تومان

دو میلیون و 410 هزار تومان

امامی

28 میلیون و 961 هزار تومان

28 میلیون و 811 هزار تومان

نیم‌سکه

15 میلیون و 160 هزار تومان

15 میلیون و 110 هزار تومان

ربع‌سکه

10 میلیون و 140 هزار تومان

10 میلیون و 90 هزار تومان

یک گرمی

پنج میلیون و 720 هزار تومان

پنج میلیون و 715 هزار تومان

منبع: فرارو

۰
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید