ازدواج عروس ۱۸ساله و داماد ۲۷ ساله در خرابه‌ها!

ازدواج عروس ۱۸ساله و داماد ۲۷ ساله در خرابه‌ها!

مراسم ازدواج یک دختر و پسر سوریه‌ای برای نشان دادن امید در بین مردم این کشور جنگ زده، سوژه بسیاری از رسانه‌ها شده است

کد خبر : ۱۲۶۵۵۱
بازدید : ۱۸۰۷

گرچه جنگ پیش از ۵ سال است زندگی آرام در سوریه را به رویا بدل کرده است، اما عروس و داماد سوری برای نشان دادن امید خود به زندگی عکس‌های مراسم ازدواج خود را در میان ویرانه‌های شهر جنگ زده گرفتند.

'ندا مرحی' عروس ۱۸ ساله و همسرش 'حسن یوسف' ۲۷ ساله همراه با عکاس مراسم ازدواج خود به میان ویرانه‌های شهر حمص رفتند و عکس یادگاری خود را با شهر جنگ زده گرفتند. این زوج جوان معتقد هستند با این انتخاب خود نشان می‌دهند زندگی همچنان از مرگ قوی‌تر است.

ندا با لباس سفید و یوسف با لباس ارتش سوریه با دسته گلی که ابتدا داماد به دست گرفته بود عکاسی را آغاز کردند و در ادامه عکس‌هایی در میان خیابان‌های مخروبه حمص و سپس ساختمانی مخروبه دست در دست یکدیگر برداشتند.

ازدواج عروس ۱۸ساله و داماد ۲۷ساله در خرابه‌ها!

حمص یکی از آسیب دیده‌ترین شهر‌ها در چند سال جنگ داخلی سوریه است. گزارش‌های اخیر از این شهر حاکی از آن است که ساختمان‌های ویران شده، سقف‌ها فرو ریخته، آپارتمان‌های خالی از سکنه و خودرو‌های منهدم شده از این شهر، شهر ارواح ساخته است.

این شهر در نهایت به واسطه توافقنامه تحت حمایت سازمان ملل از عناصر تروریست تخلیه شد و کنترل کامل آن در اختیار ارتش سوریه قرار گرفت.

منبع: منیبان

۰
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید