جزئیات بارش ۵ روزه باران در این مناطق

جزئیات بارش ۵ روزه باران در این مناطق

سازمان هواشناسی از آغاز بارش ۵ روزه باران در برخی مناطق کشور از بعدازظهر امروز خبر داد و اعلام کرد: «از بعدازظهر فردا (یکشنبه) در نیمه شرقی کشور وزش باد شدید و در برخی نقاط خیزش گردوخاک رخ خواهد داد.»

کد خبر : ۱۸۳۶۳۲
بازدید : ۴۷

براساس اعلام سازمان هواشناسی و بررسی نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری از بعدازظهر امروز (شنبه ۱۸ فروردین) با ورود سامانه بارشی به کشور، در برخی نقاط آذربایجان‌شرقی، اردبیل، گیلان، شمال استان‌های آذربایجان‌غربی، زنجان و قزوین رگبار باران، رعدوبرق وزش باد شدید موقتی و در برخی نقاط خیرش گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.

فردا (یکشنبه ۱۹ فروردین) با گسترش فعالیت سامانه بارشی، در شمال‌غرب، برخی نقاط غرب و جنوب‌غرب، استان‌های واقع در دامنه‌های شمالی و جنوبی البرز مرکزی، دامنه‌های مرکزی زاگرس رگبار باران، رعدوبرق وزش باد شدید موقتی و در برخی نقاط خیرش گردوخاک رخ خواهد داد.

روز دوشنبه (۲۰ فروردین) علاوه بر شمال‌غرب کشور در ارتفاعات البرز مرکزی، برخی نقاط شمال‌شرق و شرق و برخی نقاط مرکزی زاگرس بارش پراکنده پیش‌بینی شده است.

روز سه‌شنبه (۲۱ فروردین) در نیمه غربی کشور و روز چهارشنبه (۲۲ فروردین) علاوه بر نیمه غربی در نواحی مرکزی، استان‌های ساحلی دریای خزر و دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی بارش باران خواهیم داشت. بارش‌ها در روز چهارشنبه در مناطق ذکر شده تشدید خواهد شد.

طی روز‌های یکشنبه تا چهارشنبه پدیده تگرگ نیز در مناطق مستعد پیش‌بینی می‌شود.

فردا (یکشنبه) و از بعدازظهر تا روز سه‌شنبه در نیمه شرقی کشور وزش باد شدید و در برخی نقاط گردوخاک رخ می‌دهد.

رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد در پایتخت

دریای خزر در سه روز آینده مواج است.

آسمان تهران امروز صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با ورزش باد پیش‌بینی شده است که فردا کمی ابری به تدریج ابری و احتمال رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد نیز وجود دارد. کمینه و بیشینه دمای هوا امروز در پایتخت ۱۶ و ۲۷ درجه سانتیگراد است.

منبع: فرارو

۰
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    سایر رسانه ها
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید