ورود سامانه بارشی به کشور؛ آغاز بارش ۴ روزه برف و باران

ورود سامانه بارشی به کشور؛ آغاز بارش ۴ روزه برف و باران

شدت بارش‌های روز چهارشنبه برای جنوب غرب آذربایجان غربی، لرستان، جنوب مرکزی، جنوب همدان، نیمه غربی چهارمحال و بختیاری و نیمه شمالی خوزستان است.

کد خبر : ۸۸۲۲۴
بازدید : ۴۷۱۸
ورود سامانه بارشی به کشور؛ آغاز بارش ۴ روزه برف و باران
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور از آغاز بارش برف، باران و وزش باد شدید موقتی در برخی مناطق از جمله شمال غرب و غرب خبر داد.
بر اساس نقشه‌های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی طی ۲ روز آینده در اکثر مناطق کشور جو آرامی حاکم است که باعث افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهر‌های صنعتی و پرجمعیت می‌شود. بعدازظهر فردا سامانه بارشی از غرب وارد کشور شده و در برخی مناطق شمال غرب و غرب کشور باعث بارش برف و باران می‌شود.

این سامانه بارشی روز چهارشنبه تقویت شده و نیمه غربی کشور و دامنه‌های البرز را فرا می‌گیرد. شدت بارش‌های روز چهارشنبه برای جنوب غرب آذربایجان غربی، لرستان، جنوب مرکزی، جنوب همدان، نیمه غربی چهارمحال و بختیاری و نیمه شمالی خوزستان است.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی روز پنجشنبه بارش در غرب و شمال غرب تضعیف شده و در جنوب غرب، غرب خلیج فارس، مناطقی از استان‌های اصفهان و فارس رگبار باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید و در مناطق سردسیر و ارتفاعات بارش برف پیش بینی شده است.

شدت بارش پنجشنبه در جنوب شرق لرستان، نیمه شمالی خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و شمال فارس خواهد بود. جمعه برای شمال غرب و غرب سواحل دریای خزر بارش برف و باران و برای جنوب غرب و غرب کشور بارش‌های پراکنده پیش بینی می‌شود. همچنین چهارشنبه خلیج فارس و دریای عمان مواج خواهند بود.
۰
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید