( ویدیو) لحظه‌ای که پیک عصبانی به خاطر انعام کم روی غذای مشتری تف می کند

( ویدیو) لحظه‌ای که پیک عصبانی به خاطر انعام کم روی غذای مشتری تف می کند

هنگام رسیدن پیک DoorDash از دوربین مداربسته جلوی در، تحویل غذا را نگاه می کرد، در کمال تعجب دید که پیک غذا، در اعتراض به انعام کمی که برای او گذاشته اند، روی غذاها تف کرد.

کد خبر : ۱۵۲۳۸۰
بازدید : ۸۱

یکی از مشتریان شرکت سفارش اینترنتی غذای آمریکایی DoorDash به نام الیاس کریسانتو که ۱۳ سال دارد، برای خودش و مادرش که در میامی زندگی می کنند غذا سفارش داده بود.

اما او که هنگام رسیدن پیک DoorDash از دوربین مداربسته جلوی در، تحویل غذا را نگاه می کرد، در کمال تعجب دید که پیک غذا، در اعتراض به انعام کمی که برای او گذاشته اند، روی غذاها تف کرد.

31

این نوجوان یک انعام ۳ دلاری برای پیک DoorDash در نظر گرفته بود که به نظر او برای مسافت ۸۰۰ متری که این فرد باید طی می کرد، کافی بود.

اما پیک که مردی با لباسی معمولی، دمپایی و شلوارک بود، به در نزدیک شد و غذا را روی زمین گذاشت تا عکسی برای ثبت انجام وظیفه اش بگیرد. در همین لحظه این پیک به سمت کیسه غذا خم شد و در اعتراض به انعام کم خود، سه بار روی آن تف کرد.

الیاس گفت که این حادثه را از طریق اپلیکیشن دوربین امنیتی گوشی خود مشاهده کرده است و توضیح داد: «اگر به خاطر دوربین نبود، هیچ کس نمی فهمید او همچین کاری کرده است. من حالت تهوع پیدا کردم، چه کسی چنین کاری می کند؟»

بر اساس قانون مبارزه با دستکاری مواد غذایی فلوریدا، دستکاری در غذای دیگران در ایالت فلوریدا یک جنایت است. اگر شخصی به جرم دستکاری مواد غذایی محکوم شود، جرم درجه دوم محسوب شده و منجر به مجازات هایی از جمله ۱۵ سال زندان یا ۱۰,۰۰۰ دلار جریمه می شود.

32

DoorDash در بیانیه ای درخصوص رفتار پیک خود پاسخ داد:

«در حالی که ما با ناامیدی ناشی از عدم دریافت انعام احساس همدردی می کنیم، این رفتار غیرقابل قبول است و بسیار دورتر از تجربه با کیفیت بالایی است که قصد ارائه آن را داریم. ما این پیک را از پلتفرم خود حذف کرده‌ایم و مستقیماً با مشتری تماس گرفته‌ایم تا به این مسئله رسیدگی کنیم.»

33

به گفته DoorDash، آنها به پیک خود بسته به مدت زمان تخمینی، مسافت و رضایت سفارش دهنده، از ۲ تا ۱۰ دلار به ازای هر تحویل پرداخت می کنند. در وب‌سایت این شرکت تحویل غذا آمده است: «تحویل‌هایی که انتظار می‌رود زمان بیشتری طول بکشد و پیک ما باید مسافت طولانی‌تری را طی کند، دستمزد پایه بالاتری دارند».

اگر این پیک فقط ۲ دلار از شرکت برای این تحویل غذا بگیرد، با احتساب ۳ دلار انعام، در کل برای این تحویل ۵ دلار به دست آورده و جای تعجب نیست که آنقدر عصبانی شده که همچین واکنشی نشان داده است.

منبع: روزیاتو

۲
وبگردی
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید