(ویدئو) سقوط هولناک یک جنگنده و تصادف با خودرو؛ دختربچه ۵ ساله کشته شد

(ویدئو) سقوط هولناک یک جنگنده و تصادف با خودرو؛ دختربچه ۵ ساله کشته شد

در پی سقوط یک جنگنده نیروی هوایی ایتالیا و برخورد با یک خودرو در بزرگراه دختربچه‌ای ۵ ساله جان خود را از دست داد.

کد خبر : ۱۵۲۳۹۶
بازدید : ۲۸۳

ویدئویی از لحظه سقوط یک جت نیروی هوایی ایتالیا منتشر شده که لاشه هواپیما به یک خودرو برخورد کرد و یک دختر پنج ساله را کشت.

عابرانی که برای تماشای نمایش جنگنده‌های نیروی هوایی ایتالیا در نزدیکی تورین جمع شده بودند، لحظه دراماتیکی از سقوط جنگنده MB۳۳۹ را مشاهده کردند.

کارشناسان در بررسی این حادثه اعلام کردند که برخورد هواپیما با یک پرنده باعث از دست دادن ارتفاع شده است.

در ویدئوی منتشر شده هواپیما با جت‌های دیگر دیده می‌شود، اما با جدا شدن سایر جت‌ها به سرعت ارتفاع خود را از دست می‌دهد.

اتومبیل‌ها را می‌توان در امتداد یک جاده پیرامونی دید و سپس لحظه‌ای دراماتیک که خلبان قبل از فرورفتن هواپیما در زمین و منفجر شدن به بیرون پرتاب می‌شود.

خلبان نجات پیدا کرد و به بیمارستانی در تورین منتقل شد، اما امدادگران نتوانستند دختری را که بر اثر برخورد هواپیما به یک خودرو در میان شعله‌های آتش مهیب سوخت، نجات دهند.

مقامات گفتند که برادرش نیز در این تراژدی به شدت آسیب دیده است و والدینش زنده مانده و تحت درمان قرار گرفتند.

این نمایش بخشی از جشن صدمین سالگرد نیروی هوایی ایتالیا بود و سایر هواپیما‌های درگیر به سلامت فرود آمدند و نمایش بلافاصله لغو شد.

ماتئو سالوینی، معاون نخست وزیر ایتالیا این تصادف را وحشتناک و تراژدی ترسناک دانست و گیدو کروستو وزیر دفاع ایتالیا این تراژدی را تسلیت گفته است.

وی افزود: این خبر شوکه کننده است و ما عمیقاً از حادثه غم انگیزی که هواپیمای نیروی هوایی با یک وسیله نقلیه با یک خانواده تصادف کرد، متأسف شدیم.

از زمان تشکیل نیروی هوایی ایتالیا در سال ۱۹۶۱، چندین حادثه رخ داده که جدی‌ترین آن در سال ۱۹۸۸ در یک نمایشگاه هوایی در رامشتاین در آلمان بود که در آن سه هواپیما با هم برخورد کردند و علاوه بر کشته شدن خلبانان ۶۷ هواپیما دیگر روی زمین توسط لاشه هواپیما‌ها مورد اصابت قرار گرفتند.

منبع: فرارو

۱
وبگردی
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید