(ویدئو) رهبر کارتل مواد مخدر با تابوت مملو از سلاح به سفر آخرت رفت

(ویدئو) رهبر کارتل مواد مخدر با تابوت مملو از سلاح به سفر آخرت رفت

رهبر یک کارتل مواد مخدر در اکوادور کشته شد. ویدئو‌های عجیب از مراسم تشییع جنازه او نشان می‌دهد که خانواده و دوستانش تابوت را با اسلحه پر می‌کنند.

کد خبر : ۱۵۲۵۳۴
بازدید : ۹۶

یک رئیس کارتل مواد مخدر در زیر کوهی از تفنگ‌های با کالیبر بالا گذاشته شده است تا دوستان و خانواده‌اش او را تا دندان مسلح به زندگی پس از مرگ بفرستند.

مانوئل جولیان سویانو بوستامانته، ۳۹ ساله، رهبر باند مواد مخدر Los Fatales در لوس ریوس اکوادور بود. گمان می‌رود این باند با کارتل بزرگ‌تر Los Choneros ارتباط داشته باشد.

سویانو بعدازظهر چهارشنبه (۱۳ سپتامبر) در روز روشن در حالی که به همراه دختر ۲۰ ساله‌اش و یک محافظ در کارواش بود، هدف تیراندازی قرار گرفت و کشته شد. پلیس تأیید کرده است که دختر جوان او نیز پس از انتقال سریع به بیمارستانی در کوودو جان خود را از دست داده است.

به نظر می‌رسد که آن‌ها او را دنبال کرده بودند، جولیان همیشه صبح برای شستن ماشین به کارواش می‌رفت.

روز پنجشنبه (۱۴ سپتامبر) ویدئو‌هایی در فضای مجازی منتشر شد که جسد سویانو را در تابوت باز نشان می‌داد. به طرز عجیبی، افرادی که در اطراف تابوت جمع شده بودند، در حال قرار دادن اسلحه در داخل آن دیده شدند، از تفنگ‌های کوچک تا تفنگ‌های بزرگ.

قرار دادن اقلام در تابوت‌های باز یک عمل نسبتا رایج در سراسر جهان است. در برخی فرهنگ ها، اقلام احساسی مانند عکس‌ها کنار جسد قرار می‌دهند. در برخی دیگر، مانند بخش‌هایی از آمریکای لاتین، مردم اقلامی را که می‌خواهند متوفی با خود به زندگی پس از مرگ ببرند، کنار او قرار می‌دهند.

به این معنی که سویانو به اندازه کافی برای هر چیزی که ممکن است پس از مرگ رخ دهد، مسلح بود.

گفته می‌شود خانواده سویانو به پلیس اجازه ندادند جسد او را به سردخانه ببرند

پلیس متعاقباً به گشت‌زنی در سراسر منطقه موکاچی لوس ریوس پرداخت، زیرا بیم آن می‌رود که باعث انتقام‌جویی‌های خشونت‌آمیز بیشتر شود.

طبق گزارش ال یونیورسو، سویانو در سال ۲۰۰۵ به دلیل قتل معاون شهردار وقت موکاچه، بولیوار کوردرو کاندلاریو، ۵۷ ساله، و پسرش یوگار کوردرو مولینا، ۳۵ ساله، دستگیر شد. او چند ماه بعد آزاد شد.

هنوز مشخص نیست که چه کسی مسئول مرگ سویانو است.

منبع: فرارو

۰
وبگردی
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید