(ویدیو) طرفدار انیمیشن «شِرِک» که نام این دیو سبز را روی پیشانی اش خالکوبی کرد

(ویدیو) طرفدار انیمیشن «شِرِک» که نام این دیو سبز را روی پیشانی اش خالکوبی کرد

هری براون ۲۵ ساله مدعی است که «Shrek» را با فونت خود این فیلم و بسیار بزرگ روی پیشانی‌اش خالکوبی کرده و گوش های شرک را هم روی حرف S اضافه کرده است؛ دقیقا مثل لوگوی فیلم.

کد خبر : ۱۶۲۲۹۳
بازدید : ۲۸

یک هوادار افراطی شِرِک (Shrek)، کاراکتر اصلی انیمیشن کمدی فانتزی به همین نام،‌ اسم این دیو را بر پیشانی خود تتو کرده تا عشق خود به این شخصیت داستانی محبوب را نشان دهد.

هری براون ۲۵ ساله مدعی است که «Shrek» را با فونت خود این فیلم و بسیار بزرگ روی پیشانی‌اش خالکوبی کرده و گوش های شرک را هم روی حرف S اضافه کرده است؛ دقیقا مثل لوگوی فیلم.

ویلیام تامسون، تتوآرتیست او ویدئویی از خود در حال تتوی این طرح جسورانه در تیک تاک منتشر کرد. این ویدئو که توسط بیش از ۱۰۰ هزار نفر دیده شده، بینندگان را شوکه کرده و بسیاری از کاربران دوستان خود را در بخش کامنت‌ها تگ کرده‌اند.

2_Screenshot-2023-11-14-at-115807-706x1024

در توضیح این ویدئو نوشته شده: «اگر عاشق تتوی شِرِک روی پیشانی‌تان هستید این ویدئو را بازنشر کنید!»

در ویدئو می‌بینیم که تتوآرتیست در حال قراردادن شابلونی بزرگ روی پیشانی هری براون است و آهنگ All Star گروه Smash Mouth در پس‌زمینه پخش می‌شود. این ترانه با قرار گرفتن در موسیقی متن فیلم شرک در سال ۲۰۰۱ بیش از پیش شناخته شد.

jaw-dropping-footage-shows-moment-859963110-577x1024

77874607-12756787-Harry_Brown_who_s_from_the_South_of_England_got_Shrek_boldly_ink-m-37_1700134027219

سپس روی حرفی که در حال تتو شدن است زوم می‌شود. خالکوبی نام این دیو کارتونی روی پیشانی به قدری برای بعضی کاربران عجیب بود که عده‌ای در واقعی بودن آن تردید داشتند. اما می‌توان دید که وقتی سوزن روی پوست هری قرار می‌گیرد، چشمانش را از درد به هم فشار می‌دهد.

jaw-dropping-footage-shows-moment-859962965-630x1024

نتیجه نهایی شامل خطوط سیاه ضخیمی است که املای شِرِک را با فونت لوگوی فیلم نشان می‌دهد.

ویلیام گفت وقتی باوجود ماهیت عجیب این خالکوبی،‌ هرگز مشتری نداشته که به اندازه هری از نتیجه راضی و خوشحال باشد. او گفت: «مدتی است که هری را می‌شناسم و برای همین از طرح پیشنهادی‌اش تعجب نکردم.»

jaw-dropping-footage-shows-moment-859962688

برخی کاربران باور نمی‌کردند که این جوهر واقعی بوده است. یک نفر به شوخی نوشت: «من عاشق تتوهایی هستم که پشتشان معنی خاصی وجود دارد.»

یکی از کاربران دوست خود را تگ کرد و به شوخی نوشت: «تتوی بعدی‌ات را پیدا کردم!» و دیگری نوشت: «عالی است». طرفداران دیگر هم نوشتند: «من این را نمی‌خواهم، به آن نیاز دارم.»

یکی دیگر از طرفداران نوشت: «من وقتی بازنشسته شوم این کار را می‌کنم. چون شرک زندگی است.» و دیگری موافقت کرد: «شرکت عشق است، شرک زندگی است.»

p27575_v_h8_aa-768x432

یک نظردهنده اما آن را «بدترین ایده ممکن» توصیف کرد و دیگری که شوکه شده بود پرسید: «خدای من! چرا یک نفر یاید همچین چیزی تتو کند؟»

برخی هم بر این باورند که این تتوآرتیست با این ویدئو در حال مسخره کردن یک ویدئوی وایرال شده دیگر است که در آن آنا استانسکوفسکی، اینفلوئنسر لهستانی، وانمود کرد که نام دوست پسرش را روی پیشانی‌اش خالکوبی کرده است.

او بعد از اینکه ۳۰ میلیون بازدید گرفت اعتراف کرد که این انتخاب جسورانه واقعی نبوده است. او ادعا کرد که سعی داشته با این جوک که به نظر واقعی می‌رسید به مردم درسی بدهد و به جوان‌ها بگوید که ممکن است وقتی بزرگ شدند از خالکوبی‌هایشان پشیمان شوند.

منبع: روزیاتو

۰
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید