دستگیری قاتلی که قربانیانش را سنگسار می‌کرد

دستگیری قاتلی که قربانیانش را سنگسار می‌کرد

جوان هندی وقتی زندگی‌اش را برباد رفته دید، از همه متنفر شد و تصمیم به قتل افرادی گرفت که او را ناراحت می‌کردند. او به طرز فجیعی ۲ پسر جوان را به قتل رساند اما پیش از کشتن سومین طعمه‌اش دستگیر شد.

کد خبر : ۱۹۰۷۱۱
بازدید : ۲۹۳

به نقل از رسانه‌های هند، در سال ۲۰۲۰ میلادی، گریش ام که در منطقه واسانثپورا در جنوب بنگالور هند زندگی‌ می‌کند، به جرم سرقت و تجاوز به یک زن به ۱۰ ماه حبس محکوم شد و به زندان افتاد. او بعد از آزادی، به همه گفت که تصمیم گرفته زندگی تازه‌ای را شروع کند و در یک هتل مشغول به کار شد و دیگر کسی از او خلافی ندید تا اینکه در ۱۰ می (۲ خرداد)، پلیس در جریان یک جنایت هولناک قرار گرفت. آن روز جسد پسر جوانی در حالی که به درخت بسته شده و به طرز فجیعی با ضربات سنگ به قتل رسیده بود، پیدا شد و در بررسی پزشکی قانونی معلوم شد که وی سنگسار شده است.

کاراگاهان پلیس که با پرونده‌ای عجیب روبه رو بودند، تحقیقات برای شناسایی قاتل را آغاز کردند. این پرونده همچنان تحت بررسی بود تا اینکه ۷ روز بعد جسد پسر دیگری با همان شیوه به قتل رسیده بود پیدا شد. این پسر ۱۹ ساله نیز به درخت بسته شده و با ضربات سنگ به قتل رسیده بود.

بررسی‌های پزشکی قانونی نشان می‌داد که به هر دو مقتول تجاوز شده است. این یعنی قاتل بعد از اجرای نقشه ‌شومش، طعمه‌هایش را سنگسار می‌کرد و همه شواهد از این حکایت داشت که پلیس با یک جنایتکار سریالی بی‌رحم روبه‌رو است.

تیم ویژه‌ای از کارآگاهان بررسی‌های گسترده‌ای را برای دستگیری قاتل و پایان دادن به جنایات هولناک او آغاز کردند و در بررسی دوربین‌های مدار بسته مسیرهای منتهی به محل پیدا شدن اجساد، چهره گریش را شناسایی کردند. همچنین با ردیابی گوشی موبایل مقتول دوم که به سرقت رفته بود، مشخص شد که تلفن نزد گریش است. با فاش شدن هویت قاتل، پلیس راهی محل زندگی او شد و قاتل بی‌رحم را بازداشت کرد.

مرد جنایتکار در بازجویی‌های پلیسی اعتراف کرد که بعد از آزادی از زندان متوجه شد که پدر و مادرش جدا شده‌اند و پدرش خانه را فروخته و با زن دیگری ازدواج و آنها را ترک کرده است.

او گفت که این اتفاق تاثیر بدی رویش گذاشت و برای اینکه آن را فراموش کند، به مشروبات الکی پناه برد. اما اعتیاد به مشروبات الکلی باعث شد نتواند در شغلی که در هتل به دست آورده بود، موفق عمل کند و از آنجا اخراج شد.

مرد جنایتکار ادامه داد: وقتی بی‌کار شدم به سراغ دوستانم رفتم و چون پولی نداشتم می‌خواستم از آنها پول قرض بگیرم اما هیچکدام از آنها به من کمک نکردند. چون می‌ترسیدند که پول‌شان را پس ندهم. این اتفاقات باعث شد که از همه متنفر شوم و تصمیم به قتل آدم‌ها بگیرم. قربانی اول را چون به من سیگار نداد، کشتم. او را به بهانه‌ای به محلی خلوت کشاندم و بعد از اینکه به او تجاوز کردم، وی را به درخت بستم و سنگسار کردم. قربانی دوم که دوست نزدیکم به نام سورش بود، را به دلیل اینکه به من برای خرید مشروبات الکی پول نداد، به قتل رساندم.

گریش ادامه داد: هر دو را با لذت کشتم و اگر دستگیر نمی‌شدم تصمیم گرفته بودم هر کسی که من را ناراحت می‌کرد با همین روش به قتل برسانم چون جان انسان‌ها دیگر برایم ارزشی نداشت. به گفته پلیس، این قاتل سریالی در حالی دستگیر شد که در حال برنامه‌ریزی برای سومین جنایت بود و با اعترافات او، به زودی محاکمه خواهد شد.

منبع: همشهری

۰
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    سایر رسانه ها
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید