پسری که از ترس سگ فرار کرد، در تصادف با تاکسی جان باخت

پسری که از ترس سگ فرار کرد، در تصادف با تاکسی جان باخت

در اثر این حمله پسر ۱۴ ساله هنگام فرار و عبور از خیابان با خودروی تاکسی برخورد کرد که متأسفانه باوجود تلاش تیم پزشکی پسر نوجوان در دم جان خود را از دست داد.

کد خبر : ۱۳۳۴۸۶
بازدید : ۴۶

 ۲۳ اردیبهشت‌ماه امسال حادثه دلخراش یک تصادف از یک دوربین مداربسته در بلوار امیرکبیر شهرستان شهریار منتشر شد که صحنه‌ای تکان دهنده از حمله یک سگ به یک پسر نوجوان را نشان می‌دهد.

در اثر این حمله پسر ۱۴ ساله هنگام فرار و عبور از خیابان با خودروی تاکسی برخورد کرد که متأسفانه باوجود تلاش تیم پزشکی پسر نوجوان در دم جان خود را از دست داد.

سرهنگ پیمان فتاحی رئیس پلیس آگاهی شهریار گفت: وقتی این حادثه رخ داد خیلی سریع پلیس نیز رسیدگی به این پرونده را در دستور کار خود قرار داد.

وی با اظهار اینکه با تکمیل گزارش تصادف، پرونده این حادثه در اختیار قضات دادسرا قرار گرفته است، گفت: هم اکنون دو متهم این حادثه با قرار وثیقه آزاد شده و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

نخستین متهم صاحب سگ نگهبان و دومین متهم نیز راننده تاکسی است. وی مدعی شد پس از حمله سگ نگهبان به نوجوان جان باخته، سگ توسط صاحبش مفقود شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان شهریار در پایان خاطرنشان کرد: پلیس پرونده حادثه مذکور را پس از بررسی جوانب مختلف به دستگاه قضایی ارجاع داده است که مقام قضایی نتیجه نهایی را به ولی دم جان باخته اعلام خواهد کرد.

تصادف مأمور راهور حین کمک به نوجوان شهریاری

در جریان حادثه حمله مرگبار سگ به دانش‌آموزی در شهرستان شهریار، مأمور راهور حاضر در محل برای نجات کودک اقدام می‌کند اما متأسفانه در اثر تصادف با یک خودرو مأمور نیز مجروح و برای مداوا به بیمارستان منتقل می‌شود .

سرهنگ پیمان همایی رئیس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک راهور غرب استان تهران اظهار داشت: مأمور راهور غرب استان تهران در بلوار امیرکبیر در حین کمک به نوجوانی که پس از حمله سگ نگهبان تصادف کرده بود با یک خودروی وانت بار تصادف می‌کند.

وی به انتقال مأمور راهور به بیمارستان اشاره کرد و افزود: مأمور راهور پس از انتقال به بیمارستان به‌صورت سرپایی درمان و به منزل منتقل می‌شود.

رئیس اداره آموزش و فرهنگ ترافیک راهور غرب استان تهران در پایان گفت: خودروی مذکور توقیف و راننده خاطی بازداشت می‌شود و پلیس برای این حادثه پرونده تشکیل می‌دهد تا مراجع قضایی نسبت به حادثه تصمیم‌گیری کنند.

منبع: ایران

۱
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید