دستگیری قاتل زن جوان بعد از ۳۹ سال؛ قاتل چگونه لو رفت؟

دستگیری قاتل زن جوان بعد از ۳۹ سال؛ قاتل چگونه لو رفت؟

در سال ۱۹۸۴ دونالد سانتینی ۲۶ ساله بود که همسایه‌اش، سیندی روث وود ۴۰ ساله را که مادر ۳ فرزند بود، به طرز وحشیانه‌ای به قتل رساند و جسدش را در کانال آب انداخت و گریخت.

کد خبر : ۱۶۲۴۶۱
بازدید : ۲۱۰

جنایتکار فلوریدایی، ۳۹ سال بعد از قتل یک زن ۳۳ ساله، دستگیر و به ۵۰ سال زندان محکوم شد.

به نقل از میرر، در سال ۱۹۸۴ دونالد سانتینی ۲۶ ساله بود که همسایه‌اش، سیندی روث وود ۴۰ ساله را که مادر ۳ فرزند بود، به طرز وحشیانه‌ای به قتل رساند و جسدش را در کانال آب انداخت و گریخت.

خانواده سیدنی وقتی متوجه شدند که سیدنی ناپدید شده است، پلیس را در جریان قرار دادند. پلیس تحقیقات خود را برای پیدا کردن او آغاز کرد. ۳ روز بعد جنایت جسد سیدنی در کانال آب نزدیک محل زندگی‌اش در هیلزبورو در ایالت اورگان پیدا شد.

تحقیقات پلیس برای یافتن قاتل آغاز شد و سرنخ‌ها، پلیس را به دونالد رساند. پلیس برای دستگیر کردن دونالد همه جا را گشت، هر جایی که ممکن بود او آنجا مخفی شده باشد، اما اثری از او نیافت.

از سویی دونالد بعد از جنایت خود را به کامپو شهر کوچکی در نزدیکی سن‌دیگو در مرز آمریکا و مکزیک رساند و با نام مستعار «ولمن سیموندز» زندگی دیگری را آغاز کرد.

دونالد در شرکت آب منطقه‌ای شغلی پیدا و ازدواج کرد و صاحب فرزند شد و زندگی آرامی داشت. دربین همسایه‌ها بیش از حد محترم بود و همسایه‌ها او را ستون محله می‌دانستند.

او سال‌ها بعد به سمت ریاست شرکت آب منطقه‌ای رسید. مرد جنایتکار با همسر و نوه‌اش در یک خانه روستایی ساکن بودند که با دوربین‌های امنیتی و سیم خاردار احاطه شده بود.

با وجود اینکه تنها ۶۵ سال داشت، به همسایه‌هایش گفت بود که ۸۰ ساله است و فکر می‌کرد بعد از گذشت ۴ دهه، از دست قانون گریخته است اما در نهایت هنگام درخواست پاسپورت لو رفت. او در ۴ ژوئن امسال، زمانی که برای دریافت پاسپورت اقدام کرد بود، از طریق انگشت‌نگاری و شناسایی و دستگیر شد.

دونالد پس از دستگیری در نامه‌ای به یکی از رسانه‌های محلی، نوشت: «دلیلی که توانسته‌ام مدت طولانی به زندگی مخفیانه خود ادامه دهم، داشتن یک زندگی محترمانه و عاشقانه بوده است».

او اکنون به ۵۰ سال زندان محکوم شده است، اما هنوز دلیل کشتن سیدنی را فاش نکرده است.

منبع: همشهری

۰
نظرات بینندگان
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرادید هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    سایر رسانه ها
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرادید هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
    تازه‌‌ترین عناوین
    پربازدید